Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Overwatch 2 başka bir açık beta yapmayacak!

Blizzard, Overwatch 2 oyununun resmi çıkışından önce üçüncü bir beta almayacağını onayladı.

Haber, Overwatch ticari lideri Jon Spector’un tweet’leri aracılığıyla geliyor. Spector, başka bir beta yaapmak yerine, ekibin “mümkün olan en iyi oyunu 4 Ekim’de piyasaya sürmeye” odaklanmak için oyunun alfasından alınan geri bildirimleri ve iki açık beta testini kullanacağını yazıyor.

Betalardan toplanan verilerle, oyunun kahraman kadrosunda çok sayıda denge değişikliği meydana geldi ve Overwatch 2’nin açık betaları boyunca güncellemeler gelmeye devam etti. Zenyatta ve Mercy gibi destekler herolarda önemli ayarlamalar, destek rolü oynamanın nasıl eğlenceli hissettirmediğine dair oyuncu geri bildirimlerinin bir sonucu olarak geldi. Overwatch 2’deki bazı kahramanlar temelde orijinal Overwatch’dakiyle aynı olsa da, Orissa ve Doomfist gibi bazıları çarpıcı biçimde değişti. Beta oyuncuları ayrıca Overwatch 2’nin yeni kahramanları Sojourn ve Junker Queen’i de deneme fırsatı buldular.

Piyasaya sürüldüğünde orijinal Overwatch’ın yerini alacak olan Overwatch 2, oynaması ücretsiz olacak ve ganimet kutuları içermeyecek. Bunun yerine oyuncuların doğrudan kozmetik satın almalarına izin verecek ve ayrıca ilk kez Blizzard’ın FPS’sinde bir savaş bileti bulunacak.

Benzer İçerik: Overwatch 2 Piyasaya Sürüldüğünde Orjinal Oyunun Yerini Alacak

Overwatch 2

Son zamanlarda yapılan bir Blizzard anketi, oyunculara 45 $’lık Overwatch 2 kostümleri için oy verdirdi ve bu durum oyun topluluğunda bir tartışmaya neden oldu. Blizzard o zamandan beri, ankette listelenen fiyatların gerçek olmadığını ve kullanıcıların “oyuncu tercihlerini daha iyi anlaması” için rastgele seçildiğini açıkladı. Blizzard, oyunun mağazası ve savaş biletiyle lgili ek ayrıntıların piyasaya sürülmeye yakın açıklayacağını söylüyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

1 Yorum

Bir cevap yazın