Aksiyon Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS) Rehberler

Apex Legends Mobile Squad Up Etkinlik Rehberi

Apex Legends Mobile için gelen en yeni oyun içi etkinliği Squad Up, dün gece yayına girdi ve sadece hafta sonu için geçerli olacak. Etkinlik, oyuncuları arkadaşlarıyla takım kurmaya ve ücretsiz ödüller karşılığında takım olarak görevleri tamamlamaya teşvik ediyor. Squad Up, yalnızca önceden oluşturulmuş bir takımla tamamlanabilecek bir dizi görevden oluşuyor.

Tüm görevleri tamamlayan oyuncular, oyun içi para birimi ve Epic-seviye Fade holospray dahil olmak üzere bir dizi ücretsiz ödül alacaklar. Bu etkinliği çabucak bitirmek ve hem kendinizin hem iki arkadaşınızın bir sürü bedava ödül elde etmesini sağlamak için bilmeniz gereken her şey burada.

Rehbere Başlarken Bilmeniz Gerekenler

Apex Legends Mobile: Giriş ekranı

Giriş yaptığınızda, biri Squad Up etkinliği olan çeşitli etkinliklerin reklamını yapan bir dizi açılış sayfası göreceksiniz. Etkinlik reklamı açıldığında ana lobi ekranının sağ tarafındaki kayan başlığa dokunarak Squad Up etkinlik merkezine gidebilirsiniz. Alternatif olarak, “Sezon Etkinliği” başlığını seçin, ardından ekranın üst kısmındaki “Sınırlı Süreli” sekmesine dokunun. Bundan sonra, ekranın sağ tarafında, “VIP Erişimi” ve “Günlük Ödüller” arasında yer alan dikey listeden “Takım Oluştur”u seçin.

Görevler ve Ödüller

Apex Legends Mobile: Fade sprayi

Bu görevlerin ancak önceden hazırlanmış bir takımla tamamlanabileceğini unutmayın. Ancak, birlikte oynayacak bir arkadaş ekibiniz yoksa çok fazla endişelenmeyin. Çünkü lobi sohbetinde arkadaş edinmek kolaydır. “Git!”‘i seçmeden önce takım oluşturduğunuzdan emin olun.

Etkinliğin görevleri ve ödülleri aşağıdaki gibidir:

  • Hack Modunda arkadaşlarınızla 1 maç oynayın: 2.000 Sezonluk Para Birimi
  • Kings Canyon’da arkadaşlarınızla 1 maç oynayın: 1 Double XP Card (tek maç için aktif)
  • Herhangi bir çok oyunculu modda arkadaşlarınızla 2 maç oynayın: 3.000 Sezonluk Para Birimi
  • Hack Modunda arkadaşlarınızla 2 maç oynayın: 10 Sendika Paketi Parçası (1 tam paket oluşturmaya yetecek kadar)
  • Arkadaşlarınızla 3 battle royale maçı oynayın: Phase Current Fade holospray (Epic seviye)
  • Görevler özellikle zor değil, ancak beş ödülün de kilidini açmaya kararlı olan oyuncular harekete geçmek isteyecektir. Squad Up etkinliği yalnızca bu hafta sonu yayında kalacak ve 7 Ağustos’un sonunda sona erecek.

Tek başınıza oynamak daha hızlı geliyorsa, tamamlanmamış tüm Conqueror of Kings etkinlik zorluklarını tamamladığınızdan emin olun, en son Phase Heist koleksiyonuna göz atın ve hiçbir ücretsiz fırsatı kaçırmadığınızdan emin olmak için Distortion sezonunda genel bakışa göz atın. 2. Sezon ganimetlerini ve günlük giriş ödüllerini genel bakışta bulabilirsiniz.

Apex Legends Mobile, Android ve iOS cihazlara indirilebilen ücretsiz bir oyundur.

İlginizi Çekebilir: Valorant Açılmama Sorunu Nasıl Düzeltilir?

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın