Haberler Korku

Dead by Daylight’ın sıradaki katili intikamcı bir kuş hanımefendi

Sanatçı, bu ay içinde gelecek olan yeni bir orijinal karakter.

Hayatta kalma korku oyunu Dead by Daylight belki de en çok Hellraiser, Stranger Things, Resident Evil ve Nightmare on Elm Street gibi ünlü özelliklere sahip geçişleriyle tanınır. Ama aynı zamanda Eylül ayında tanıtılan genç cadı Mikaela Reid gibi orijinal karakterler de var ve bu sadece hayatta kalanları değil, psikopat katilleri de içeriyor.

Devam eden epizodik nahoşluğun bir sonraki bölümü olan Dead by Daylight’ın bir sonraki bölümü olan Portrait of a Murder, Carmina Mora adında hayatta “yetenekli ama işkence görmüş” bir ressam olan Sanatçı adlı başka bir orijinal cinayet manyağı tanıtacak. İntiharın eşiğindeyken, onu sanatsal açıdan değiştiren ve ona büyük bir ün kazandıran “ürkütücü bir karga cinayeti” tarafından kurtarıldı – ta ki yozlaşmış yerel yetkililer tarafından kaçırılana, onlara karşı yürüttüğü kampanyaya kızan, ellerini kesen ve ellerini kesenlere kadar. dilini çıkardı. Şimdi, The Entity tarafından tek amacı sürüsü için öldürmek olan bir intikam silahına dönüştürüldü.

(Bu arada, Varlık, kurbanları yozlaştıran, dünyaları yok eden ve genel olarak tüm bu acayip-deaky doğaüstü toplu katliam için itici güç olarak hizmet eden kötülüğün kozmik somutlaşmış halidir.)

Genişleme ayrıca, vizyonları onu Şili’deki kayıp bir mezarlığa, Carmine Mora’nın ölüm sahnesi ve intikamcı kargaların yuvası olan The Forsaken Boneyard’a götüren bir CIA şifre kırıcısı olan Jonah Vasquez adında yeni bir kurtulan da tanıtacak. Boneyard aynı zamanda, kargaların tünediği ve izlediği bir kule mahzenine sahip yeni bir Dead for Daylight haritası olarak da hizmet edecek, “boncuk gözler, çığlık atan erkeklerin ve kadınların etleriyle açgözlü bir şekilde beslendikleri günü asla unutmadan büyülenerek bakıyor.” Bana son Airbnb’mi hatırlatıyor.

Dead by Daylight: Portrait of a Murder’ın bu ay içinde yayınlanması bekleniyor ve 7 $ fiyat etiketi taşıyacak. Developer Behavior Interactive bugün ayrıca Dead by Daylight ve daha önce yayınlanmış tüm DLC’lerinin, platformlar arası oyun desteği ve Steam, Microsoft Store ve Stadia sürümleriyle ilerleme desteği ile Aralık ayında Epic Games Store’a yönlendirileceğini duyurdu.

Kaynak

0
0
0
0
0
28
0

Bir cevap yazın

X