Haberler

Overwatch Halloween Terror 2021 için Vampire Hunter Brigitte kostümü ortaya çıktı!

Overwatch Halloween Terror 2021 etkinliği, Overwatch League’in sezon dışından daha korkutucu.

Draugr Reinhardt ve Vampire Bat Echo kozmetik ürünlerine, World of Warcraft’tan bir vampir avcısı ile bir Ölüm Şövalyesi arasındaki geçişi andıran Cadılar Bayramı temalı yeni bir Brigitte dış görünümü eşlik edecek. Brigitte’in parıldayan parlak renkleri, Van Helsing’in beğeneceği çok daha koyu bir genel kıyafetle değiştirildi, eski bir ahşap kalkana sahip.

Yeni Brigitte skini, omuz pedlerini, dizliklerini, flaili, kalkanını ve Ralli bayrağını taşıyan sırt çantasını süsleyen kafatasları ile Reaper’ı yalnızca kafatası miktarı açısından eziyor. Daha soluk bir tene ve yeni bir hayalet gibi beyaz saç stiline sahip. Ralli bayrağı, parlak, kahramanca sarı yerine neon, zehirli bir yeşildir.

Brigitte’in ürkütücü ve göz korkutucu yeni görünümü, Cadılar Bayramı Terörü etkinliğinin bir parçası olarak 12 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında mevcut olacak. Önceki tatil temalı etkinliklere benzer şekilde, Overwatch oyuncuları bir dizi haftalık mücadelenin parçası olarak yeni görünümlerin kilidini açabilecekler.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR