Uncategorized

Gelecek ay PS Plus’a 3 ücretsiz PSVR oyunu geliyor.

Sony, PSVR’nin beş yılını bazı eşantiyonlarla kutluyor.

Sony, önümüzdeki aydan itibaren PlayStation Plus üyelerine üç PSVR oyunu hediye edecek.

Sony, sanal gerçeklik sunumunun beş yılını kutlayan yeni bir blog gönderisinde geliştiricilerle PSVR deneyimleri hakkında konuştu, bugüne kadar platformda en çok oynanan beş oyunun ana hatlarını verdi ve “Kasım ayından itibaren PlayStation Plus üyeleri, ekstra ücret ödemeden üç PSVR bonus oyunu kazanın.” Bu oyunların ne olacağı veya tam olarak nasıl piyasaya sürüleceği henüz belli değil, ancak Sony daha fazla ayrıntının “önümüzdeki birkaç hafta içinde” geleceğini söylüyor.

En popüler PSVR oyunları söz konusu olduğunda, önde gelenler çok şaşırtıcı değil. Dijital mekân alanı Rec Room, PlayStation VR Worlds’ün yanı sıra Beat Saber, Skyrim VR ve Resident Evil 7 ile listeyi tamamlıyor. Job Simulator ve Firewall: Zero Hour Kuzey Amerika’da listenin en üst sıralarında yer alırken, Gran Turismo Sport Japonya’da ilk beşte yer alıyor. Avrupa’nın ilk beşi, küresel liste için mükemmel bir eşleşme oldu.

Sony, PSVR PS5’in bu yıl kesinlikle çıkmayacak olmasına rağmen halihazırda geliştirme aşamasında olduğunu açıklayarak sanal gerçeklikle işinin bitmediğini zaten açıkça belirtti. Platforma giden birçok oyunun ana hatlarını çizdi, ancak Ağustos ayındaki bir rapor, PSVR 2 için amacının bağımsız VR başlıkları yerine Skyrim veya Resident Evil damarında ‘hibrit’ deneyimler olduğunu öne sürdü.

Kaynak

39
30
9
7
12
7
3
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X