Haberler

The Hidden Empire adlı yeni bir Star Wars etkinliği 2022’de geliyor.

Gizli İmparatorluk, şu anda devam eden yeni bir Star Wars üçlemesinin üçüncü bölümüdür.

Marvel Comics tarafından 2022 – The Hidden Empire için yeni bir Star Wars etkinliği duyuruldu.

13 Ekim’de yayınlanan Star Wars: The War of the Bounty Hunters #5’in son sayfasında metin olarak duyurulan bu, 2022 için planlanan “destansı” bir hikaye olarak tanımlanıyor.

Gizli İmparatorluk, Star Wars yazarı Charles Soule’nin The War of the Bounty Hunters ve yakında çıkacak olan Crimson Reign sınırlı serisinin ardından Qi’ra üçlemesinin planladığı üçüncü bölümüdür.

Aynı zamanda Qi’ra’ya ve nihai amacına odaklanan üç bölümlük bir hikayenin sadece başlangıcı, Bölüm I” diye yazıyor Soule bülteninde. yakın zamanda.”

Soule, Qi’Ra’nın planının ne olduğu veya bu Star Wars: The Hidden Empire hikayesinde kiminle çalışacağı hakkında herhangi bir ayrıntı vermedi.

Lucasfilm daha önce bir Star Wars projesi için ‘Gizli İmparatorluk’ adını kullanmıştı – 1995 oyunu Star Wars: Rebel Assault II: The Hidden Empire. A New Hope ve The Empire Strikes Back arasında geçen bu hikayede (artık kanon olmayan), Vader ve Empire gizlenme teknolojisi geliştiriyor ve bunu V38 Phantom adlı yeni bir gizli TIE avcı uçağı için kullanıyor. Oyun boyunca, Amiral Ackbar, V38 Phantom üretim tesisini yok etmeyi başaran ancak İsyan için teknolojiyi kurtaramayan bir grup pilota liderlik ediyor.

Gizleme cihazları, nadir olmasına rağmen, modern Star Wars kanonunda ortaya çıktı – tesadüfen, Qi’Ra’nın eski Crimson Dawn patronu Darth Maul tarafından.

Bu Star Wars üçlemesindeki bir sonraki bölüm, 1 Aralık’ta Star Wars: Crimson Reign #1 (5/5) ile başlıyor ve Star Wars: The Hidden Empire 2022’de planlanıyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR