Haberler

Pokémon Company, Millennium Print Group’u satın aldı.

Pokémon Company, son derece popüler Pokémon Trading Card Game için kart basan bir şirket olan Millennium Print Group’u satın aldı. Millennium Print Group, 2015’ten beri Pokémon Company ile çalışıyor.

The Pokémon Company bir basın açıklamasında, “Bu satın alma ile The Pokémon Company International, Millennium Print Group’un yeteneklerini, altyapısını ve ölçeğini daha geniş bir sektöre hizmet eden önde gelen bir ticari kart yazıcısı olmak için geliştirmeyi hedefliyor.” Dedi. “Millennium Print Group ayrı, özerk bir organizasyon olarak faaliyet göstermeye devam edecek, ancak The Pokémon Company International’dan hem yatırım hem de endüstri uzmanlığı kazanacak.”

Pokémon kartları pandemi sırasında çok popülerdi ve Pokémon Company, talebi karşılamak için Şubat 2021’de daha fazla kart basacağını açıkça taahhüt edecek kadar ileri gitti. (eBay, uygulamasına, insanların ticaret kartlarını satmalarını kolaylaştırmak için taramalarına izin veren bir özellik bile ekledi.) Bu satın alma, Pokémon Company’nin Pokémon kartları ve diğer ticaret kartları için de talebin devam etmesini beklediğini gösteriyor.

Pokémon Company International başkanı Kenji Okubo, “Millennium’u zaten istisnai organizasyonlarının daha da iyi, daha büyük, son teknoloji ürünü bir hale getirmeyi amaçlıyoruz, sadece Pokémon’a değil, tüm müşterilerine fayda sağlıyor” dedi.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR