Haberler

Neon, EMEA VALORANT Champions Tour Challengers Birinci Aşama’da kullanılabilecek.

VALORANT’ın yeni düellocu ajanı Neon yakında piyasaya sürülecek ve hayranlar şimdiden onun profesyonel oyuna ne zaman hazır olacağını merak ediyor.

Hayranlar uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar çünkü 2022 VALORANT Şampiyonlar Turu birçok bölgede başlıyor ve EMEA bölgesi, onun profesyonel maçlarda görüneceği zaman çizelgesini şimdiden verdi.

EMEA bölgesi için VCT Challengers Aşama Bir açık eleme bugün başlıyor, açık ve kapalı elemelerden sonraki ana etkinlik 11 Şubat’ta başlıyor. Neon açık ve kapalı elemeler için mevcut olmayacak, ancak Challengers Stage One ana etkinliği için 11 Şubat’tan itibaren etkinleştirilecek.

Kuzey Amerika bölgesi 27 Ocak’a kadar açık elemelerine başlamasa da taraftarlar Riot’un bu turnuva için de Neon ile benzer bir yol izlemesini bekleyebilir. NA açık elemeleri 27-30 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilirken, ana etkinlik EMEA ana etkinliğiyle aynı tarihte, 11 Şubat’ta gerçekleşecek. Bu, ekiplere VCT elemelerinin dışında Neon ile pratik yapmaları için yaklaşık bir ay verir.

Şu anki VALORANT sezonu 11 Ocak’ta sona erecek, bu da yeni ajanın Bölüm 4, Act One ile piyasaya sürüleceği için hayranların muhtemelen 12 Ocak’ta Neon’a kavuşabilecekleri anlamına geliyor.Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR