Haberler

Yasuo, Yone ve Senna, LoL’ün 12.2 Yaması’nda güçlendirmeler alıyor!

Riot Games tasarımcısı Phlox, hem Yasuo hem de Yone’nin kazanma oranlarını biraz artırmak için bazı değişiklikler yapmasıyla, hangi şampiyonların güçlendirildiğini ve nerflendigini belirten hızlı bir yama önizlemesi verdi.

Phlox, “Rüzgar kardeşlerini güçlendiriyoruz çünkü Shieldbow değişikliklerinden büyük ölçüde zarar gördüler ve her birinin kazanma oranı yaklaşık %47.5’e düştü” dedi.

Ölümsüz Kalkanyay’daki değişiklikler oldukça önemliydi. Saldırı hasarı sadece beş azalmakla kalmadı, daha da önemlisi can simidi kalkanı maksimum seviyede 150 azaldı. Sonuç olarak, Yone ve Yasuo’nun oyunun sonraki aşamalarında takım savaşlarında hayatta kalma yetenekleri azaldı ve onları ani hasarla vurulmaları için birincil hedef haline getirdi.

Yone ve Yasuo’nun yanı sıra Nocturne, Volibear, Veigar, Tristana ve Senna gibi bir avuç başka şampiyon da bir sonraki yamada buff alıyor.

AP şampiyonu meraklıları için hem Lich Bane hem de Rylai’s Crystal Scepter’ın gelecek yamada güçlendirmeler alacağını bilmekten mutlu olacaklar.

Yama 12.2’nin 20 Ocak Perşembe günü yayınlanması planlanıyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
15
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish