Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Vanguard ve Warzone için Sezon 2 güncellemesi 23 Mart’ta geliyor

Sezon İki Reloaded güncellemesinin bir parçası olarak Call of Duty: Vanguard ve Warzone için bu hafta bir sürü yeni içerik geliyor.

Her iki oyun da, ikinci sezonun ortasında gelen yamanın bir parçası olarak yeni modlar, haritalar ve çeşitli oyun kalitesi güncellemeleri ekliyor. Oyuncuların en çok keyif aldığı oyunlardan bağımsız olarak dört gözle bekleyecek çok şey var.

Warzone için Rebirth Island, çok beklenen harita güncellemesini alıyor. Bu, Docks, Prison Courtyard ve Stronghold gibi birçok yeni ilgi çekici noktanın yanı sıra Yeniden Dağıtma Balonları ve Silah Ticaret İstasyonları ekleyen haritanın yeniden çalışmasını içeriyor. Warzone ayrıca Rebirth Reinforced adlı bir etkinliğin parçası olarak yeni zorluklar ve ödüllerin yanı sıra Rebirth Payload, Rebirth Blood Money ve Rebirth Resurgence solo adlı bazı yeni modlar alıyor.

Vanguard, yeni bir harita olan Alps, Arms Race adlı yeni bir mod ve CD132 Transport, Sherman Tank ve GC 620 motosiklet adlı üç yeni araç getiriyor. Vanguard dereceli oyunda yeni bir beceri bölümü ve yeni ödüller de olacak.

Her iki oyun da yeni bir operatör olan Gustavo, Armaguerra 43 adlı yeni bir hafif makineli tüfek ve Snoop Dogg operatör paketi de dahil olmak üzere çok sayıda yeni öge paketi ile içeriğini zenginleştiriyor.

Sezon İki Reloaded bu hafta 23 Mart’ta yayınlanacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
28
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish