E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Yeni EMEA ALGS Split 2 programı açıklandı

EA Sports, Ukrayna’da devam eden kriz nedeniyle etkinliği duraklattıktan sonra Pazartesi günü Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Apex Legends Global Series Split 2 için güncellenmiş bir program açıkladı. EMEA ALGS Pro League Split 2’nin normal sezonu Çarşamba günü başlayacak.

EMEA için ALGS Pro League Split 2’nin normal sezonu 23-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu, ALGS Split 2 EMEA normal sezonunun 12 raundunun tamamının beş gün içinde oynanacağı anlamına geliyor.

Normal sezonun tarihleri belirlenirken, EA henüz Split 2 playoff tarihlerini doğrulamadı. Ayrıca EMEA Challenger Circuit’in bu bölümde yer alıp almayacağına dair bir onay da yok.

Ayrıca, Rus ve Belaruslu oyuncuların başka bir ülkeye taşınmadıkça EMEA ALGS Split 2’de yarışmaları yasaklanmıştı. Yer değiştirmeden, bu oyuncuların tarafsız bir bayrak altında bile Pro Lig’de rekabet etmesine izin verilmeyecek.

EMEA ALGS Split 2, YouTube, Twitch ve Steam’de yayınlanacak. YouTube’da izlemek için hayranların resmi Apex Legends Global Series hesabı üzerinden izlemeleri gerekecek. Ek olarak, hayranlar tüm EMEA maçları için Apex Twitch hesabını da takip edebilir.
Kaynak

0
0
0
0
0
42
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish