Uncategorized

K-pop grubu Aespa, 2021 Wild Rift SEA Şampiyonası Finallerinde performans sergileyecek

League of Legends: Wild Rift Güneydoğu Asya (SEA) Şampiyonası büyük finalleri 3 Ekim’de yapılacak. Riot, popüler Koreli kız grubu Aespa’nın açılış töreninde sahne alacağını duyurdu.

Aespa, Seul merkezli eğlence şirketi SM Entertainment tarafından kurulan Güney Koreli bir gruptur. İlk single’ları Black Mamba, 17 Kasım 2020’de yayınlandı ve hızla tırmanarak Çin’in en büyük yayın hizmeti olan QQ Music’te üç hafta boyunca bir numaralı Korece şarkı oldu. Aespa’nın şu anda altı şarkı içeren ilk mini albümlerini 5 Ekim’de yayınlaması planlanıyor. Albümün ve başlık parçasının adı Savage.

SEA Şampiyonası çevrimiçi bir etkinlik olarak gerçekleşiyor, ancak görünen o ki izleyiciler yine de bir performans görecek. Performansla ilgili henüz bir detay açıklanmadı.

Tweet’e ulaşmak için tıklayın

Wild Rift SEA Şampiyonası 2021’in grup aşamaları dün sona erdi. Her iki gruptan da ilk dört takım, 30 Eylül ile 3 Ekim arasında gerçekleşecek olan playofflara yükseldi. Şampiyonları belirlemek için çift eleme grubunda mücadele edecekler.

Wild Rift SEA Şampiyonası, bölgeden 21 takıma ev sahipliği yapıyor. 200.000 dolarlık ödül havuzunun yanı sıra ekipler, Wild Rift’in ilk küresel etkinliği olan Horizon Cup’ta iki yer için yarışıyordu. Ön elemeler ve grup aşamasından sonra sadece sekiz takım kaldı.

Dünyanın dört bir yanından on takım, 13-21 Kasım tarihleri arasında Horizon Cup’ta birbirleriyle yarışacak. Suntec Singapur Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

Kaynak

2
11
43
7
34
4
3
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X