Haberler

Apex’in Dark Depths etkinliği, sıralı ve klasik olarak yeni Habitat Arenas haritasını başlattı!

Bir Leviathan yumurtasının arkasına saklanmak yeni bir strateji ama işe yarayabilir.

Apex Legends’ın yeni Dark Depths etkinliği, yeni görünümlerden daha fazlasını getirdi. Nişancının yeni Arenas haritası Habitat, etkinlik bugün başladığında yayına girdi. Oyuncular, bugünden itibaren hem gündelik hem de dereceli modlarda yeni Arenas haritasına dalabilirler.

İlk Storm Point Arenas haritasının karşı taraflarda iki ana POI var: Nest ve Cave. Resmi blog gönderisine göre Nest orta ve uzun menzilli dövüşler için yer açacak olsa da, Cave’deki dövüşler yakın-orta mesafeden gerçekleşecek, bu yüzden bir pompalı tüfek ya da bir silah yanınıza almayı unutmayın. Nest’e biraz Leviathan yumurtası ve Cave’e bir su kaydırağı atın ve oynamaya hazır benzersiz bir Arenas haritasına sahip olun.

Respawn Entertainment, Habitat’ın etkinliğin ilk 24 saati boyunca dereceli Arenalar rotasyonundaki tek harita olacağını onayladı. Bununla birlikte, gündelik çalma listesinde, Habitat’ın, çalma listesindeki her zamanki 15 dakikalık ölçülere geri döneceği 18 Ocak’a kadar 60 dakikalık yuvaları olacak.

Dark Depths

Habitat, Dark Depths’in yıldızı olsa da, oyuncular etkinlik 1 Şubat’ta sona erene kadar diğer şenliklere katılabilirler. Bu, taraftarlara, oyunun şu ana kadarki programına göre muhtemelen Şubat ayının başlarında, oyunun bir sonraki sezonu başlayana kadar ne yapacakları konusunda daha fazla seçenek sunuyor.

Dark Depths koleksiyonu, Raiders etkinliğindeki denizcilik öğelerini genişletiyor. Korsan kıyafeti, yerini teknolojik mayolara ve hatta Fuse’nin durumunda bir Poseidon izlenimine bırakıyor. Fuse ve deniz arasındaki en iyi ikinci an, ilki Escape lansman fragmanındaki o sahne.

Resmi blog gönderisine göre, Dark Depths öğeleri “Karanlık Derinlikler etkinliği sırasında sınırlı bir süre için mevcut”. Ancak etkinlik sona erdikten sonra Apex Paketlerinde bulunmaya devam edecekler. Onları hızlı bir şekilde yakalamak istiyorsanız, size tek bir kopya olmayan öğeyi garanti eden Karanlık Derinlik Paketleri alabilirsiniz. Ve eğer bir kuruş harcamak istemiyorsanız, koleksiyondaki kozmetikler “her zaman metal işçiliği ile üretilebilir” ve Respawn’a göre üretim maliyetleri iki sezondan sonra bile düşebilir.

Dark Depths, kendi ödül setleriyle birlikte gelen haftalık ödül parçalarını getirecek. Havuzda görünümler, Holo-Spreyler ve etkinlik paketleri olmasına rağmen, oyuncular gerekli görevleri tamamlayarak her hafta benzersiz bir rozet kazanacaklar.

Etkinliği kapatmak için oyun içi mağaza, geçmiş etkinliklerden etkinlik öğeleri, paketler ve kozmetiklerin bir karışımını içeren özel bir rotasyona sahip olacak. Wattson şebekesi, Fight Night’s Haute Drop görünümünün geri dönüşüyle sevinebilse de, Wraith şebekesi kutlama için en fazla nedene sahip. Boyutlararası Avcının Koruyucusu Void görünümü – kötü şöhretli Demir Taç görseli – 18 Ocak’tan itibaren 2019’dan beri ilk kez mağazaya geri dönecek.

Dark Depths etkinliği 1 Şubat’ta sona eriyor, ancak Habitat ve Dark Depths öğeleri gibi bazı öğeler bu tarihten çok sonra kalacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
14
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish