Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Neon, yalnızca NA, Kore ve Japonya VCT elemelerinin ilk grubu için etkinleştirilecek!

Neon’u VCT maçlarında iki hafta gibi kısa bir sürede görebiliriz.

Riot Games’teki VALORANT e-spor ekibi, sonunda yeni ajan Neon’un VCT elemeleri sırasında kullanılabilirliği hakkındaki sorulara kesin bir yanıt verdi. Riot’un bugün yaptığı açıklamaya göre, speedster düellocusu 25 Ocak’tan önce gerçekleşecek elemelerde devre dışı bırakılacak.

Bu, EMEA, Latin Amerika, Brezilya ve Güneydoğu Asya’daki ilk eleme setinde Neon’un etkinleştirilemeyeceği anlamına gelir. Ancak, 25 Ocak’tan sonra başlayan Kuzey Amerika, Kore ve Japon elemelerinde Neon etkinleştirilecek.

EMEA Challengers One için açık elemeler duyuru sırasında devam ediyor ve 256 takım ilk kapalı eleme çift eleme grubunda sadece dört sıra için yarışıyor. İki kapalı eleme grubu, ilk EMEA Challengers aşamasında Acend, Gambit, Liquid ve Fnatic’e katılacak dört takımı belirleyecek. Neon, 11 Şubat’ta bu yeniden deneme aşaması başladığında aktif olacak.

Kuzey Amerika için açık eleme, Riot’un dayattığı bu bitiş tarihinden hemen sonra, 27 Ocak’ta başlıyor. Bu açık eleme, 12 takımın doğrudan NA Challengers birinci aşamaya katılmasını sağlayacak ve şimdi resmi olarak Neon’u içeren ilk VCT yarışması olacak. Tüm bölgelerde, çoğu bu yıl yeniden deneme formatı kullanan tüm Meydan Okuyanlar ana etkinliklerinde aktif olacak.

Hem Kore hem de Japonya için eleme tarihleri henüz resmi olarak açıklanmadı. Şimdi bildiğimiz tek şey 25 Ocak’tan sonra başlayacakları.

Kaynak

0
0
0
0
0
47
0

Bir cevap yazın