Haberler

Aliens: Fireteam Elite İkinci Sezona (ve Xbox Game Pass) hızla giriyor.

Yanında bir sürü kozmetik ve yeni bir oyun modu getiriyor.

Aliens: Fireteam Elite oldukça iyi bir oyun : çok hırslı değil, çok zeki değil, ancak Left 4 Deads ve Vermintides’ınızdan sürü atıcı planını alıp yeterince iyi uyguluyor. Şimdi, kooperatif manga atıcısı, 14 Aralık’ta İkinci Sezon lansmanını yapıyor.

İkinci Sezonun açılışını yapan ücretsizler arasında öne çıkan özellik, yeni bir oyun modu olan Point Defence’dir. Geliştirici blog açıklamasına dayanarak, üç ayrı kontrol noktasını savunmanız ve onarmanız gereken bir dalga hayatta kalma modudur. Her dalga arasında, taret ve tuzaklar gibi sarf malzemeleri ve savunma parçaları satın almak için Üretim Puanlarını kullanırsınız. Kulağa oyunun mevcut Horde moduna benziyor olsa da kulağa eğlenceli geliyor

Bunun dışında, Sezon İki ayrıca bir dizi kozmetik, silah, ataşman ve her bir kit ile kaç tane xenos sıçradığınızı takip etmenizi sağlayan bir Ömür Boyu İstatistik özelliği de getirecek.

Gerçekten kararlıysanız, orijinal filmden 25 kozmetik öğe içeren Nostromo Kurtarma Paketi’ni 10 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz (burada filmde Bolaji Badejo tarafından giyilen orijinal xeno kostümünü içermesini umuyoruz, böylece uzaylıları taklit edebilirsiniz onlardan biri gibi görünürken). Tüm ücretli DLC’lerde olduğu gibi, Nostromo Salvage Pack, Deluxe Edition ve Endeavour Pass sahipleri için ücretsizdir.

Tüm bunlar, Aliens: Fireteam Elite’e 14 Aralık’ta Xbox Game Pass’e gelişiyle aynı zamana denk gelecek bir destek vermeli. Oldukça büyük bir açılış ayının ardından, oyun şu anda Steam’de yalnızca birkaç yüz eşzamanlı oyuncuya sahip ve yakında Game Pass’de.

Oyunun piyasaya sürülmesinden sadece birkaç ay sonra Game Pass’e gelmesi, oyunun yayıncı Focus Home Interactive’in umduğu kadar iyi performans göstermediğini gösterebilir. Özellikle klavye ve fare ile oynayarak kazanılacak hiçbir rekabet avantajının olmadığı bir işbirliği oyununda, çapraz oyunun neden uygulanmadığı sorusu akla geliyor.

İyi tarafı, oyunu gözden geçirdiğimde oyunu mahveden korkunç eşleştirmenin büyük ölçüde düzeltildiğini ve artık sizi çevrimiçi oyuncuların yanında rastgele bir göreve atan bir Hızlı Oynatma özelliğine sahip olduğunu görmek güzel.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR