E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Riot, Team Envy’den Victor’un 2021 VCT Champions’ta COVID-19 testinin pozitif çıktığını onayladı

VALORANT Champions hayranları, bugün turnuva yetkililerinden daha fazla kötü haber geldiğini öğrenince hayal kırıklığına uğrayacak. Riot Games, etkinlikteki başka bir oyuncunun COVID-19 testinin pozitif oldugunu doğruladı. Berlin’deki zorunlu testler sırasında, Team Envy’nin bir üyesi talihsiz sonuçlarla geri döndü.

Söz konusu oyuncu, takım arkadaşları yakındaki bir antrenman odasında oynarken izole bir odadan rekabet etmesi gereken eski CS:GO profesyoneli Victor’du. Ek olarak, Envy ve rakipleri, Berlin’deki karantina tesislerinde özel olarak tasarlanmış bir LAN ağında yarışacaklar.

Program yakında değişebilir, bu nedenle takımlar ve taraftarlar, herhangi bir degişiklik için VALORANT’ın sosyal medya hesabını takip etmelidir. Bu haber, Team Liquid’den Nivera’nın turnuva başlamadan iki gün önce koronavirüs için pozitif sonuç vermesinden sonra geliyor.

Nivera, takım arkadaşlarından ve rakiplerinden uzakta kendi karantinasını sürdürdüğü için izolasyondan oynamak zorunda kalacak. Bu iki takım turnuvaya devam ederse, hem Nivera hem de Victor grup aşaması bittikten sonra takımlarına yeniden katılabilirler. Ancak o zamana kadar takımların diğer rakip takımlardan tamamen farklı bir ortamda oynaması gerekecek.

Victor sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Dün iki farklı PCR testinde pozitif çıktım. “LAN deneyiminin takımım ve rakiplerimiz için mahvolmasına çok üzülüyorum. kalbim kırıldı.

Çoğu taraf için durum zor olsa da, Riot’un bu tür durumlar için acil durum planları olduğunu görmek güzel, böylece rekabet, ilgili herkesin güvenliğini ve sağlığını korurken, oyunlar çok fazla kesintiye uğramadan devam edebilir. VALORANT Champions 12 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek.

Kaynak

0
0
0
0
0
1
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish