Haberler

Xbox Mini Buzdolabı Holiday Sürümü İçin Yolda, Microsoft Onayladı!

Microsoft, Xbox Mini Buzdolabı için kesin bir çıkış tarihi veya fiyatı açıklamadı, ancak bu Holiday’i piyasaya sürmenin hala yolunda olduğunu söyledi.

Microsoft’a göre Xbox Mini Buzdolabı, Holiday 2021’de piyasaya sürülmeye başlıyor. Mini buzdolabı hakkında soran birine yanıt olarak, Xbox oyun pazarlamasının genel müdürü Aaron Greenberg, bu tatilde piyasaya sürülmeye hazır olduğunu ve şirketin mümkün olduğunda daha fazlasını paylaşacağını doğruladı.

Xbox’ın E3 2021 vitrini sırasında “Dünya Prömiyeri” olarak gösterilen Xbox Mini Buzdolabı, bir Xbox Series X konsolu şeklindedir ve içinde yaklaşık 10 adet 12 onsluk kutu barındırıyor gibi görünmektedir. Daha önce Xbox, bir sosyal medya marka yarışmasında Skittles’ı kıl payı yendikten sonra üretimde olduğu doğrulanmıştı . Buzdolabı aslında konsolun bir buzdolabı gibi göründüğünü söyleyen insanlardan esinlenilerek yapıldı.

İnsanlar mini buzdolabının Gamescom 2021 Xbox yayını sırasında veya Canlı Gamescom Açılış Gecesi sırasında görünmediği için Holiday 2021 sürüm penceresini kaçıracağından endişe duymuş olabilir. Microsoft, hem Halo Infinite’in 8 Aralık’ta lansmanını hem de Xbox’ın 20. yıl dönümünü kutlamak için bu yıl gelecek diğer donanımları duyurdu. Microsoft, her ikisi de sınırlı sayıda üretilen Halo Infinite Elite Controller ve Halo Infinite Xbox Series X’i duyurdu.

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR