Haberler

Norman Reedus, Death Stranding 2’nin geliştirilme aşamasında olduğunu söyledi

Oyun yönetmeni Hideo Kojima’nın yeni bir proje üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyordu ancak bunun ne olabileceğine dair bir belirti yoktu. Ünlü aktör Norman Reedus Death Stranding’in devam oyunu üzerinde çalıştığını bir röportajda ağzından kaçırmasıyla artık Kojima’nın neye çalıştığını biliyoruz.

Leo dergisine konuşan Reedus, ilk Death Stranding’deki çalışması sorulduğunda, hareket yakalama performansına ne kadar emek harcandığını açıklamadan önce “ikincisine daha yeni başladık” dedi. Reedus, “MoCap oturumlarını ve her şeyi bitirmem belki iki veya üç yılımı aldı” dedi. “Çok çalışmak gerekiyordu. Ama en sonunda oyun çıktı ve tüm bu ödülleri kazandı ve bu çok büyük bir şeydi, biz de bunun ikinci bölümüne daha yeni başladık.”

Tam olarak resmi bir onay olmasa da, bir sürpriz de değil. Mads Mikkelsen ve Léa Seydoux gibi Hollywood yeteneklerinin de rol aldığı Death Stranding, Kojima’nın Metal Gear Solid serisini yönettiği Konami’den çokça duyurulan ayrılışının ardından çıkan ilk oyunuydu. Death Stranding, sonunda bir yönetmen kurgusu ve bir PC bağlantı noktasıyla genişletilen popüler bir oyun haline geldi.

Muhtemelen oyun yakın zamanda çıkmayacak, ancak önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Summer Game Fest ile çok yakında resmi bir duyuru yapılabilir.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR