Haberler

The Invincible yeni bir 5 dakikalık oynanış videosu yayınladı!

11 Bit Studios ve geliştirici Starward Industries, PC Gaming Show’da The Invincible’ın beş dakikalık oynanışını gösterdi. İlk olarak 2020’de ortaya çıkan The Invincible, astrobiyolog Yasna olarak uzak bir gezegen olan Regis III’te bir kurtarma görevini yürütürken geçiyor.

Yıldızlararası bir bilimsel keşif gezisinin birkaç mürettebat üyesi gizemli gezegende kaybouyor. Onlara ne olduğunu ve bu korkunç sırlar içeren bir gezegende hala hayatta olup olmadıklarını keşfetmek Yasna’nın görevi olacak.

Klasik bilim kurgu hayranları için oyunun sanat tasarımı, Polonyalı bilim kurgu yazarı Stanislaw Lem’in aynı adı taşıyan romanından esinlenen retro-fütüristik bir estetiğe sahiptir.

11 Bit Studios dış geliştirme direktörü Marek Ziemak tema hakkında şunları söyledi: “Birçoğumuz gençken, Lem bize gerçeküstü hissettiren bir gelecek vizyonu verdi. Bir okuyucu olarak, The Invincible dünyasının oyunda tasvir edilenden daha somut olduğunu hayal edemezdim. Anlamlı bir eğlence sergilemeyi misyon edinmiş bir Polonyalı yayıncı olarak, Lem’in kitabı gibi Polonya kültürel mirasının bu kadar önemli bir parçasına dayanan bir oyunu yaratma fırsatını kaçıramadık.”

The Invincible, gelecek yıl PC ve konsollara çıkacak.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR