Genel Haberler

Epic Games Store iki yeni ücretsiz oyun yayınladı ve gelecek haftanın ücretsiz oyunlarını duyurdu

Epic Games Store, oyunların ne zaman duyurulacağını ve piyasaya sürüleceğini tahmin etmeyi kolaylaştıran belirli bir düzene sahiptir. Epic Games Store, her Perşembe saat 16:00’da bu haftanın ve gelecek haftanın ücretsiz oyunlarını duyurur.

Epic Games Store bugün daha önce duyurulan iki oyunu ücretsiz yaptı. Bunlardan biri A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition ve diğeri Car Mechanic Simulator 2018 oldu.

A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition, Fantasy Flight Games’in en çok satan strateji masa oyununun dijital bir uyarlamasıdır.

Car Mechanic Simulator 2018, Polonyalı Red Dot Games stüdyosu tarafından geliştirilen ve bir araba tamircisinin işini tasvir eden bir simülasyon video oyunudur.


Bu iki oyunu şu anda mağazadan ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunlar 30 Haziran’a kadar mevcut olacak. 30 Haziran’da ise bu oyunların yerini iki yeni ücretsiz Epic Games Store oyunu alacak. Gelecek haftaki oyunların Geneforge 1: Mutagen ve Iratus: Lord of the Dead olduğu onaylandı.

Geneforge 1: Mutagen bir macera RPG oyunudur. Oyunda muazzam hayat oluşturma gücüne sahip büyücüler olan Shaper’lardan biri olarak oynuyorsunuz ve bu güçle oluşturduğunuz mutant ordularla ister savaşarak ister kurnazlık yaparak dünyayı değiştirmeye çalışacaksınız.

Iratus: Lord of the Dead oyununda da Geneforge 1: Mutagen’de olduğu gibi bir ordu yaratıyorsunuz ama Iratus’daki durum biraz farklı. Iratus, oyuncuların yüzey dünyasına ulaşmak ve diğer alemlere ölüm getirmek için bir ölümsüzler ordusu oluşturduğu sıra tabanlı bir taktik rogue benzeri rpg oyunudur. Oyun ayrıca oyuncular, orduları saygısız ritüellerle güçlendirebilmenin ve üst alemleri işgal ettikçe inlerini geliştirebildikleri bir ton derin mekaniğe sahiptir.

A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition ve Car Mechanic Simulator 2018’i 30 Haziran’a kadar ücretsiz bir şekilde oyun kitaplığınıza eklemeyi unutmayın!

Geneforge 1: Mutagen ve Iratus: Lord of the Dead’i ise 30 Haziran – 7 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde Epic Games üzerinden kitaplığınıza ekleyebileceksiniz.

1
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

X