Haberler

Korsan Gemileri Son Güncellemeyle GTA Online’a Geliyor! İndirimler ve Yeni Jantlar!

Oyuncular bu hafta gemi enkazlarından kıyafet artıkları toplamaya başlayabilirler.

Grand Theft Auto Online’ın en son güncellemesi, orijinal üst düzey suçlu korsanlara saygı duruşunda bulunuyor gibi görünüyor. Her zamanki indirimler, bonuslar ve satın alınacak yeni bir aracın yanı sıra, oyuncular bu hafta oyunun kıyılarında eski zamanlara ait bir kıyafetle birleştirilebilecek kıyafet artıklarıyla gemi enkazları bulabilirler.

Gemi Enkazları!

GTA Online’a bu hafta yapılan göze çarpan eklemeler, Los Santos kıyılarında ortaya çıkan gemi enkazları. İçeride hazineler ve giysi artıkları var ve hazinelerin tam olarak ne olduğunu veya neye benzediğini bilmesek de, artıkların yedi parça sonunda yeni bir kıyafet oluşturmak için birleştirilebilir. Oyuncular günde bir gemi enkazı bulabilir ve gemi enkazları da her gün farklı yerlerde ortaya çıkar.

Gıcır Gıcır Jantlar!

Rockstar, GTA Online’da piyasaya sürülmek üzere bu hafta Grand Theft Auto tarihinden başka bir klasik arabayı yeniden düzenliyor. Oyuncular bugünden itibaren Karin Sultan RS Classic’i Southern San Andreas Super Autos’tan satın alabilirler. Sürüşleri için kumar oynamayı seven oyuncular, bu hafta Diamond Casino & Resort’ta Lucky Wheel’i çevirerek Vapid GB200 alabilirler. Peş peşe dört gün boyunca Pursuit Series yarışlarında ilk ikiye giren herkese Annis Euro da veriliyor.

Test pistinde, yeni eklenen Karin Sultan RS Classic, henüz duyurulan Ubermacht Cypher ve Obey Tailgater S dahil olmak üzere oyuncuların denemesi için üç araba mevcut.

Genel Olarak Ekstra Ödüller!

Oyuncular GTA Online’da nasıl geçimlerini sağlamayı seçerlerse seçsinler, bu hafta muhtemelen ekstra ödemeleri dört gözle bekleyecekler. Bir Oto Dükkanı sahibi olan ve herhangi bir Oto Dükkanı Müşteri İşini tamamlayan oyuncular, Lester Sözleşme Görevlerini tamamlayan oyuncular gibi iki kat nakit ve XP kazanacaklar.

Hızlı gitmek ve bol hava almak kulağa daha eğlenceli geliyorsa, oyuncular Dublör Yarışlarını tamamlayarak ekstra para ve XP de kazanabilirler. Ancak, bu teklife bir uyarı var. Bonus ödemeye hak kazanan tek yarışlar, bu yıl piyasaya sürülen yarışlardır.

Tüm Suç İhtiyaçlarınız İçin İndirimler!

Bu haftanın indirimleri, neredeyse tüm oyuncular için bir şeylere dahil olmak üzere son derece çeşitlidir. İster yeni bir tekerlek seti, ister pahalı bir gayrimenkul için pazarda olsunlar, bu hafta ucuza bir şeyler alma fırsatı sunuyor. Bu haftanın fırsatlarının bir listesini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Sığınaklar – %50 indirim
  • Bunker yükseltmeleri – %40 indirim
  • Vapid Dominator GTT – %30 indirim
  • Bravado Yarım Yol – %40 indirim
  • Dinka Versus – %40 indirim
  • Pegassi Tezeract – %40 indirim
  • Dewbauchee Spectre – %30 indirim

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR