Aksiyon E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

PMCO Spring Split 2022, Hilecileri Durdurmak için GAC Anti-Cheat kullanacak

Yaklaşan PUBG Mobile Club Open (PMCO) Spring Split 2022’ye katılacaksanız, bugün resmi bir tweet’e göre oynamak için ek bir uygulama indirmeniz gerekecek.

GameAC Anti-cheat, hileleri tespit eder ve oyuncuların teaming yapmasını engeller. Mobil battle royale oyununda hileciler büyük bir sorun olduğundan, bu anti-cheat PMCO’nun mümkün olan en adil şekilde yürütülmesini sağlamak için çok önemlidir. Google Play Store ve Apple App Store’dan indirilebilir.

PUBG Mobile’da çok sayıda hacker olduğu biliniyor. Tencent, bu sorunun ne kadar büyük olduğunu gösteren haftalık bir Ban Pan raporu yayınlıyor. 25-31 Mart verilerini içeren son rapor, 491.762 hesabın PUBG Mobile’dan hileler nedeniyle yasaklandığını ortaya koydu. GameAC Anti-cheat’i, hilecilerin herkese açık e-spor rekabetini etkilememelerini sağlamak için çaba gösterecektir.

PMCO 2022’nin bahar dönemi kayıtları 13 Nisan’a kadar devam ediyor. Tencent’e göre PMCO altı bölgeye ayrılmış durumda ve dünya çapında 170 ülkeyi kapsıyor. Profesyonel oyuncular, PUBG Mobile’ın daha prestijli liglerine yükselme şansına sahip olmak için turnuvaya kayıt olabilirler.

Bahar sezonunun en iyi takımları PUBG Mobil Ulusal Şampiyonalarda (PMNC) ve PMNC Bölgesel Kupalarında yer kazanacak. Buradan en iyiler 2023’te Pro Liglere (PMPL) katılmaya hak kazanacak.
Kaynak

0
0
0
0
0
43
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish