Haberler

Valve’in yaklaşan oyunlar için en son Steam Next Fest’i 1 Ekim’de başlayacak

Bir hafta sürecek etkinlik, yaklaşan yüzlerce oyunun oynanabilir demolarına erişim sağlıyor.

Valve Cuma günü yaptığı duyuruda, en son Steam Next Fest’in Ekim ayının ilk haftasında geleceğini ve yaklaşmakta olan yüzlerce PC oyununun oynanabilir demolarına erişim sağladığını duyurdu.

Bir video teaser, Octato Games’ten Airhead, Unexplored 2: Ludomotion’dan The Wayfarer’s Legacy , Thinking Stars’tan ANNO:Mutationem , Game Source Studio’dan Mahokenshi , Starship Troopers— Terran Command’dan dahil olmak üzere demoda görmeyi bekleyebileceğiniz birkaç oyundan kısa kesitler gösterdi . Artistocrats, Airo Games’ten Life of Delta ve daha fazlası.

Tanıtım videosuna göre, oyuncular “hem deneyimli geliştiricilerin hem de ilk kez oynayanların en son bilgilerini keşfedebilir”.

Valve, koronavirüs pandemisi tarafından iptal edilen veya ertelenen yüz yüze oyun ve geliştirici etkinliklerinin boşluğunu doldurmaya çalışmak için birkaç ayda bir PC oyunları için bu çevrimiçi etkinlikleri düzenliyor. Başlangıçta Steam Oyun Festivali olarak adlandırılan Valve , Haziran 2021 etkinliğiyle adını Steam Next Fest olarak değiştirdi . Geliştiriciler için, oyun demolarına oyuncu erişimi sağlamanın yanı sıra, etkinlik geliştiricilerle canlı yayınları da içerdiğinden, hayranlardan doğrudan gelecek oyunları hakkında geri bildirim alma şansı.

Steam Next Fest, 1 Ekim 13:00 ET’de açılıyor ve 7 Ekim’e kadar devam ediyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR