Haberler

Skate 4, Oyuncuların Birlikte Kaykay Parkları İnşa Etmesine İzin Verecek

Skate 4’ün, oyuncuların her otehr’in yanında paten parkları oluşturabilecekleri ortak bir “serbest paten” moduna sahip olacağı bildiriliyor. GamesBeat’ten Jeff Grubb’a göre bu mod, sözde Skate 4’ün piyasaya sürüldüğünde kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe vereceği vurguyu temsil ediyor.

GrubbSnax’ın en son bölümünün başında, yakın tarihli bir Skate 4 sızıntısını, oyunu deneyebilen test oyuncularından duyduklarını ve yaklaşmakta olan oyun için erken göze çarpan bu yeni modu tartıştı. Grubb’a göre, bu “serbest paten” modu, oyuncuların aynı sunucuda takılmalarına, çevrelerindeki ortamı değiştirmelerine, mevcut herkesin bir paten mimarı olmasına ve oyun dünyasına istedikleri zaman serbestçe rampa vb. öğeler eklemesine izin verecek. Oyuncuların, bu öğeleri değiştirmek isterse, öğeleri silebileceği de bildiriliyor ve bunların hepsinin gerçek zamanlı olarak gerçekleşmesi gerekiyor. Bu, EA’nın Skate 4 ile gerçekten gösteriş yapmaya istekli olduğunu gösteriyor.

Bu amaçla, oyuncu ve kaykay özelleştirmesi, geliştirmenin çok erken aşamalarında kilitlenen oyunun temel bir ilkesi gibi görünüyor. Grubb, bu özelleştirmenin, topluluğun aracınıza uygulayabileceğiniz birçok görünüm ve sanat eseri oluşturduğu Forza oyunlarında oyuncuların gördüğü uygulamalara çok benzeyebileceğini vurguladı. EA’nın Skate 4 için kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe yaptığı vurgunun, Grubb’a göre “Skate’i modern hale getirme” girişimi olduğu bildiriliyor ve EA’nın UGC’nin bu seriye geri dönüş yolunu bulmasıyla ilgili geçmiş yorumlarıyla uyumlu olacak.


PC dışında oyunun çıkacağı platformlar onaylanmasa da, Skate 4’ü muhtemelen PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de de göreceğimizi söyleyebiliriz.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR