Haberler

Crytek Hunt: Showdown’da yaşanan sorunlar için özür dileyerek, Traitor’s Moon etkinliğini uzattı.

Oyuncular, etkinliğin Mart ayında yayınlanmasından bu yana hatalar ve bağlantı kopmaları ile mücadele ediyor.

Mart’ta başlayan Hunt: Showdown’daki The Traitor’s Moon etkinliği, onları almaya yetecek kadar puan toplayan oyunculara bazı “tatlı efsanevi görünümler” sundu.

Ancak bazı oyuncular için süreç hatalar, bağlantı sorunları ve diğer sorunlar nedeniyle karmaşık hale geldi. Geliştiricilerin düzeltmeleri yayınlaması ve bağlantı kesilmelerini gidermeye çalışabilmesi için sunucuları çevrimdışına almak zorunda kaldı. Crytek’in bugün Twitter’da söylediği gibi bu kesintiler, bazı oyuncuların “etkinliğe rahatça katılmasını” engelledi. Sonuç olarak, Traitor’s Moon etkinliğini 18 Nisan’a uzattı. (Normalde 14 Nisan’da tamamlanması planlandı.)

Crytek, “Bu etkinlik sırasında desteğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz, kolay olmadığını biliyoruz, ancak bize bağlı kaldığınız için teşekkür ederiz ve aksama süresi ve karşılaşılan sorunlardan kaynaklanan her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

Bugün yayınlanan en son güncelleme, oyuncuların bir oyun sırasında birden çok kez öldürülmesine olanak tanıyan bir açığı düzeltti. Crytek ayrıca, bugları kötüye kullandığı tespit edilen oyuncuların öldürme-ölüm oranlarını geri aldığı ve ihlalin ciddiyetine bağlı olarak oyunculara uyarı ve yasaklar yayınlayacağı konusunda da uyardı. Güncelleme ayrıca Golden Cash Register sürekli olarak belirli bir noktada ortaya çıkmasına neden olan bir hatayı düzeltiyor ve “genel sunucu kararlılığı iyileştirmeleri” yapıyor.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR