Haberler Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS)

Valorant Mobil Betası Bugün Başlıyor!

Valorant’ın mobil oyun dünyasına girmesi resmen an meselesi. İlk ekran görüntüleri ve dahasını sizlerle paylaşacağım!

Çok uzun zaman önce, Valorant’ın konsollara geleceğinin haberleri çıkmıştı ve bugün oyunun kullanılabilirliğini başka bir platforma, mobil cihazlara genişlettiğini zaten biliyoruz. Valorant çıkmadan önce oyun geliştiricileri, mobil sürümler için de “Project A(VALORANT’ın yapım aşamasındaki adı)” yapmayı düşündüklerini söylemişti. Bu açıklamadan 2 yıl sonra resmi Valorant Mobile betası yayına girdi.

VALORANT MOBİL EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Bugün (7 Nisan 2022) Valorant’ın mobil versiyonunun oynanışından 3 ekran görüntüsü internete düştü:


Ekran görüntülerine bakıp “hmm, güzel ama ne zaman çıkacak” diye düşünüyorsunuz, değil mi? Kaynaklara göre resmi Beta bugün başlıyor!


Valorant Mobil: Beta Sürümü

Riot, Çin’de Valorant Mobile için bir Beta sürümü başlattı ve şimdilik yalnızca bu bölgeye özel olacak. Ancak Riot, diğer bölgeler için bir davet sistemi oluşturmaya çalışıyor. Resmi olarak yayınlanır yayınlanmaz, sizi kesinlikle bu konuda bilgilendireceğiz.

O zamana kadar iOS kullanıcıları beklemekten başka bir şey yapamayacak ve Android kullanıcıları APK dosyasının sızdırılmasını beklemek zorunda kalacak. Ve merak etmeyin, bu durum tamamen yasal (insanlar Wild Rift’in gayri resmi versiyonunda aylarca oynadı ve Riot bunun için kimseyi yasaklamadı.)

Kaynaklar ayrıca, testten sonra bile oyunun diğer bölgeler için yayınlanmadan önce Çin ve APAC bölgeleri için tamamen piyasaya sürüleceğini söylüyor. Yine de, APK dosyasına erişim yaygın olarak mevcut olabilir.

0
0
0
0
0
9
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish