Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Overwatch 2’nin yeni karakteri Sojourn’un oynanış fragmanı yayınlandı!

Blizzard, Overwatch 2’nin yeni karakteri Sojourn için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Animasyonlu başlangıç hikayesinin yayınlanmasından sadece bir gün sonra gelen Sojourn’un oyun fragmanı, onu Overwatch 2 de oynamanın nasıl olacağına dair ilk bakış açısını veriyor. Oynanış fragmanında Sojourn, takımının ilerlemesine yardımcı olmak için Soldier: 76’nın tüfeğine benzer bir raylı tüfek kullanıyor. Yüksek hareket kabiliyeti, iki ünlü mobil kahraman olan Genji ve Echo’ya ayak uydurmasını sağlıyor.

Videonun yanı sıra Blizzard, Sojourn’un yeteneklerini detaylandıran bir grafik paylaştı. Raylı tüfeği, çarpma anında enerji oluşturan mermiler atar. Karakterin hareket kabiliyeti, Baptiste’e benzer şekilde yerde kaymasına ve havada yükseklere zıplamasına izin veren Power Slide’dan geliyor.

Aktif yeteneklerinden bir diğeri de, bir alandaki düşmanları yavaşlatan ve onlara hasar veren büyük bir enerji atışı yapan Disruptor’dur. Ultisi olan Hız Aşırtma yeteneği, kısa bir süre için raylı tüfeğini otomatik olarak şarj eder ve atışlarının düşmanları delip geçmesini sağlayarak, daha az atışla birden fazla düşmanı vurmasını sağlar. Oyun fragmanında gösterilme şekline bağlı olarak, geliştiriciler Sojourn’un hem kanattaki düşmanları yavaşlatma hemde yüksek hareket kabiliyetine sahip hedefleri vurma yeteneğine sahip güçlü orta menzilli bir karakter olmasını planlıyorlar.

Sojourn, 26 Nisan’da başlaması planlanan Overwatch 2 kapalı beta sürümüne gelecek.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR