Haberler

VALORANT’ın Güç Kulesi uğurlugu artık Prime Gaming’de

VALORANT oyuncuları, Riot’un en yeni silah arkadaşı olan Güç Kulesi uğurlugunu almak için Amazon Prime aboneliklerini kullanabilirler.

Güç Kulesi, Amazon Prime hesaplarını Riot/VALORANT hesaplarına bağlayan oyuncuları ödüllendiren Prime Gaming Loot sisteminde bulunan aylık VALORANT öğesidir. Güç Kulesi uğurlugu, Riot’un yakın zamanda bazı VALORANT Champions Tour markaları için kullandığı mor rengi içeren dahili aydınlatmaya sahip minyatür bir oyun bilgisayarıdır.

Prime Gaming Loot web sitesindeki VALORANT sayfası, diğer silah uğurlukları, spreyler ve oyuncu kartları da dahil olmak üzere daha önce kullanıma sunulan tüm oyun içi kozmetikleri gösterir. Ayrıca, önümüzdeki birkaç ay içinde daha fazla öğenin kullanıma sunulacağını gösteriyor.

Bu sayfadan Güç Kulesi silah uğurlugunu talep etmek için Şimdi Al’ı tıkladığınızda sizden Amazon Prime veya Prime Gaming hesabınızda oturum açmanızı isteyecektir. Bu hesap zaten bağlı değilse, Riot’un web sitesine bir pencere açacak ve ikisini bağlamak için VALORANT hesabınızda oturum açmanızı isteyecektir. Giriş yaptıktan ve bağlandıktan sonra, ganimet sayfasına geri dönün ve onayı tamamlayın. VALORANT’a tekrar giriş yaptığınızda, Güç Kulesi silah uğurlugu kuşanmanız için orada olacaktır.

Güç Kulesi uğurlugu 27 Ağustos- 27 Eylül tarihleri arasında alınabilecek. Sakın kaçırmayın!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR