Genel Haberler

Epic Games’in 21 Nisan Ücretsiz Oyunları Beli Oldu

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games‘in bu haftaki hediyesi erişime açıldı ve haftaya vereceği hediye belli oldu.

Epic Games‘in bu hafta oyunculara verdiği hediye, Insurmountable ve XCOM 2 Oyunların Epic Games’teki toplam değeri 300 TL. Hediyeyi 21 Nisan 2022 Türkiye saati ile 18:00’e kadar Epic Games’ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Epic Games Store’un haftaya vereceği ücretsiz oyunları da açıklandı kampanyası kapsamında önümüzdeki hafta korku oyunlarının İkonik Amnesia serisinin yaratıcılarından, karanlığın derinliklerine inen yeni yolculuk Amnesia: Rebirth insanın tahammül sınırlarını keşfeden, kimsesizliğin ve ümitsizliğin hâkim olduğu, yürek parçalayan bir yolculuk. diğer oyunda Riverbond nefes kesici bir voksel dünyasında geçen 1 ila 4 oyuncu için eğlenceli ve çılgın bir eşli macera oyunudur. Görevleri tamamlamak, sevimli düşmanlarla savaşmak ve her şeyi küçük küpler halinde parçalamak için kahramanca bir yolculuğa çıkın!

Amnesia: Rebirth

Amnesia: Rebirth : Nefes bile almayın. Yaratık sadece birkaç santim uzağınızda. Tek bir amacı var, o da korkularınızdan beslenmek. Böylece karanlıkta sinmiş, içinizdeki sesi susturmaya, korkularınızı bastırmaya çalışıyorsunuz.

“Seni tanıyorum. Neler yapabileceğini biliyorum.”

Amnesia: Rebirth’te Tasi Trianon rolünde Cezayir çölünün ortasında uyanıyorsunuz. Günler geçmiş. Neredeydiniz? Neler yaptınız? Diğerleri nerede? Yolculuğunuzda geriye doğru giderek geçmişinizin parçalarını toplamaya çalışın. Bundan sağ kurtulmanın tek yolu sizi içten içe yiyen korkunun üstesinden gelmek.

“Ne öfkelenebilir ne de korkuya kapılabilirsin.”

Amnesia: Rebirth Epic Games üzerinde paylaşılır paylaşılmaz editörlerimizden Canberk ‘Cambaz’ Ünal oyunu indirip Youtube kalanımızda ki korku oyunları serimize yeni bir oyunda eklemiş olacak. The Gamer Station Youtube kanalımıza halen abone değilseniz abone olup, bildirimleri açarak videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Riverbond,

Riverbond, nefes kesici bir voksel dünyasında geçen 1 ila 4 oyuncu için eğlenceli ve çılgın bir eşli macera oyunudur. Görevleri tamamlamak, sevimli düşmanlarla savaşmak ve her şeyi küçük küpler halinde parçalamak için kahramanca bir yolculuğa çıkın! Sen ve arkadaşların Riverbond’un efsanevi kahramanları olacak mısınız? Silahlar! Savaş! Patronlar! Gizli sandıklarda bir sürü yakın dövüş ve menzilli silah bulun ve düşmanları ve patronları yenmek için oyun tarzınıza uyacak şekilde değiştirin. Hedefler! Her harita size bir hedefle meydan okuyacaktır. Bunu tamamlayın ve şampiyon olma yolundasınız! Tek başına veya Friends ile oynayın Riverbond, tek oyunculu olarak veya bir açılır menüde 4 oyuncuya kadar tamamen oynanabilir

Bu haftanın oyunları Insurmountable ve XCOM 2’yi 21 Nisan akşamına kadar, önümüzdeki haftanın oyunları Amnesia: Rebirth ve Riverbond 21-28 Nisan tarihleri arasında Epic Games kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR