Haberler

MLB The Show 22: Çıkış Zamanı Ve Erken Erişim.

MLB The Show 22 Çok yakında çıkıyor.

MLB The Show 22 çok yakında çıkıyor ve nihayet bize bir kez daha çitin üzerinden yüksek bir sürüş gönderme şansı veriyor ve ilk kez Xbox ve PlayStation sistemlerine ek olarak Nintendo Switch’te bunu yapmak için. Ama ne zaman top oynayabilirsin? Bu, oyun için ne ödediğinize bağlı ve aşağıda yayın zamanlarını açıklıyoruz.

MLB The Show 22 kilit açma süresi

Xbox Game Pass aracılığıyla ücretsiz olarak sunulan da dahil olmak üzere oyunun standart sürümü, 5 Nisan’da yayınlanacak . Bu, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 ve Nintendo Switch sürümleri için geçerlidir.

MLB The Show 22 Trailer

PlayStation sürümlerinin kilit açma süresi şu anda gece yarısı ET olarak ayarlanmıştır . Xbox ve Nintendo sürümlerinin de o zaman piyasaya sürüleceği garanti edilmez, ancak aşağı yukarı aynı zamanda olmasını beklemelisiniz.

MLB The Show 22 erken erişim tarihi

MVP Edition veya Digital Deluxe Edition satın aldıysanız, oyunu tam dört gün önce oynayabileceksiniz. Her iki sürüm için de erken erişim 1 Nisan’da başlıyor , şaka değil ve PlayStation Store bir kez daha tam zamanı PS4 ve PS5’te gece yarısı ET’ye koyuyor. MVP Sürümü yalnızca Xbox ve PlayStation’da mevcuttur, ancak Nintendo Switch oyuncuları bu erken erişim için Digital Deluxe Sürümü satın alabilir.

Platformlar arası oynama ve çapraz ilerleme içerir ve hareket halindeyken Switch üzerinden ve kazandığınız hiçbir şeyi kaybetmeden başka bir sistemde oynamanıza izin verir. Ayrıca yeni bir yorum ekibi olan Diamond Dynasty’deki çevrimiçi işbirliğini ve beyzbolun uzun geçmişinden 160’tan fazla efsaneyi içerir.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR