E-SPOR Haberler MOBA

Hans sama resmen Team Liquid’e katıldı

League of Legends yapbozunun bir başka süperstarı yakında Team Liquid’e gelecek.
Ekip, 2022 LCS Spring Split’in kadrosuna katılacak en yeni üyeyi açıkladı.

22 yaşındaki Hans Sama, 2016’da Misfits Gaming ile LEC’ye çıkışından bu yana Batı’nın en iyi nişancılarından biri oldu. İki yıl önce Rogue’a katıldığında oyununu daha da yükseltti ve takımın Avrupa’da ilk üçe girmesine yardımcı oldu. Hans sama sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Son iki yıldır Rogue ile birlikteyim ve birlikte harika bir zaman geçirdim” dedi. “Bana verdikleri fırsat için minnettarım.”

Oracle Elixir’e göre geçtiğimiz yaz Hans sama, LEC’de dördüncü en yüksek KDA’ya ve en baskın erken oyuna sahipti. Şimdi, tamamen yeni bir bölgede rekabeti aynı seviyede sürdürebileceğini kanıtlamaya çalışacak.

MVP support’u CoreJJ dahil olmak üzere LCS’deki en iyi oyunculardan bazılarına sahip bir Liquid kadrosuna katılıyor. Hans sama’ya Avrupa’dan eski Fnatic ormancısı Bwipo katılacak ve üst koridordaki orijinal yerine geri dönerken aynı zamanda yeni bir bölgede de ilk kez boy gösterecek.

Geçen yıl Liquid, Avrupa yıldızı üst koridor oyuncusu Alphari’nin başrolde olduğu yeni ve patlayıcı bir kadro oluşturmaya çalıştı. Ancak takım, hem kadroda hem de teknik ekipte çok fazla değişikliğe neden olan, gerçek potansiyellerine ulaşmalarını engelleyen ve Liquid’in 2021’de herhangi bir LCS şampiyonluğu kazanmasını engelleyen bazı sahne arkası sorunlarıyla karşılaştı.

LCS hayranları şimdi Liquid’in son oyuncusunun onayını sabırsızlıkla bekliyor. Bu son ilavenin, Dot Esports’tan Jacob Wolf ve Pablo Suárez tarafından bildirildiği üzere, Kuzey Amerika efsanesi ve eski TSM orta koridor oyuncusu Bjergsen olması planlanıyor. Bu hamle onaylanırsa, 25 yaşındaki tecrübeli oyuncu, ligin en ikonik organizasyonlarından biriyle yeni bir miras yaratma şansı bulacak.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR