Haberler Strateji

Galactic Civilizations 4, 26 Nisan’da Betadan çıkıyor


Stardock, uzun süredir devam eden 4X bilimkurgu strateji serisine en son eklemeyi açıkladıktan bir yıl sonra, Galactic Civilizations 4’ün 26 Nisan’da erken erişimden çıkacağını duyurdu.


Galactic Civilizations 4, önceki oyunlarıyla aynı temel formülü izliyor (genç bir uzay gemisi topluluğunu uzaya götür ve zamana dayanan bir imparatorluk kur ) ancak önceki oyunlara nazaran bir dizi yeni veya gelişmiş özellik içerecek: Örneğin, çok sektörlü haritalar Altuzay akışları ile birden fazla haritayı birbirine zincirleyerek gerçek bir galaktik fetih ve keşif hissi sağlayacak, Çekirdek Dünyalar konsepti ise mikro yönetimi azaltmayı amaçlarken, mümkün olduğunca çok sayıda gezegeni kolonize etmenin veya fethetmenin faydalarını sürdürmeyi amaçlıyor.

Oyuncular ayrıca oyun sırasında politikalar belirleme, politikaları güncelleme ve yönetici emirleri verme yeteneğine sahip olacak, oyun ilerledikçe önceliklerde ve üretimde değişikliklere olanak sağlayacak, sonuç açık olduğunda bile yatırımlarını sürdürmeyi amaçlayan yeni Galaktik Başarılar peşinde koşabilecekler.

Stardock, “Tarihsel olarak, birçok oyuncu bu noktada oyunu bırakıyor ve kazanacaklarını bildikleri için oyunlarını bitirmeye zahmet etmiyorlar, ancak bu pek tatmin edici bir zafer değil,” diye yazdı Stardock. “Bu yeni özellik ile oyuncular, oyunu kazanmaları için gerekli olan toplam puana gidecek ‘prestij puanları’ kazanmak için bir meydan okuma yapabilirler.”

26 Nisan’da tam lansmanı beklemek istemiyorsanız, Epic Games Store‘daki mevcut Erken Erişimde olan Galactic Civilizations 4’ü 61 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Daha fazlası için galciv4.com’u ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak

0
0
0
0
0
32
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish