Haberler

Weird West’e Zombi Apocalypse modu geliyor!

Weird West’te ölüler mezarlarından kalkıyor, bu da tabii ki kovboyların olaya müdahale etmesi gerektiği anlamına geliyor.

Geliştirici WolfEye Studios ve yayıncı Devolver Digital’den gelen yeni bir fragman, oyunun içeriğindeki ilk büyük güncellemenin yanı sıra geleceğe yönelik planlarla ilgili birkaç ayrıntıyı gösterdi. Bu gelecek planlarından ilki bir Veba topluluğu etkinliği.

YouTube videosunun açıklaması şöyle diyor: ”Weird West’in dört bir yanından ölülerin mezardan yükselen bir veba salgını olduğuna dair haberler geliyor! Daha da kötüsü, onları korkunç bir hastalık takip ediyor. Dikkatli olun yolcular.”Ölümsüzler vahşidir. Onları cehenneme geri gönderme görevine hazır olduğunuzdan emin olmak için oyun ortamının yanında silahlarınızı da kullanmanız gerekecek. Fragman kısa ve tatlı olmasına rağmen, karşılaşacağınız bir dizi durum var. Salon dövüşlerinden gizli keşiflere kadar, fragmanda çok fazla eğlence var gibi görünüyor.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR