Haberler

VALORANT, Split’i rekabetçi sıradan geçici olarak kaldırıldı

Riot Games, bir harita istismarının keşfedilmesinin ardından Split’i rekabetçi VALORANT harita havuzundan çıkardığını duyurdu.

Haritanın geri dönüş tarihi henüz açıklanmadı, oyuncuların Split için muhtemelen birkaç gün beklemesi gerekecek.

Spesifik sorun Riot tarafından belirtilmedi, ancak sorunun son zamanlarda redditte ün kazanan Jett’in A heaven’da zıplayarak çıkabileceği yeni bir spot yüzünden kaynaklandığı düşünülüyor . Bu sorun bir süredir oyunda olmasına rağmen, son günlerde Reddit gibi sosyal medya sitelerinde ün kazandı.

Oyuncular, heaven girişindeki ışıklara kutudan 2 kez zıplayarak çıkabiliyordu.

Bu, Jett oyuncularının A site için en önemli hücum alanlarından biri olan heavenı kuşbakışı görmelerini sağlıyor. Bulunan bu spotla hem heavenı hemde went tarafındaki ipler kolayca kontrol altına alınabiliyor.

VALORANT harita havuzuna yakında yeni bir harita ekleyecek. Valorleaks, 7 Haziran’da yeni haritanın kod adının “Pitt” olduğunu söyledi. Valorleaks’e göre harita Portekiz Lizbon’da yer alacak.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR