Teknoloji

Rainbow Six Siege Oyuncu Koruması, oyuncuların dereceli oyunlar için telefon numarasını doğrulatacak

Rainbow Six Siege’in dereceli modu, Year Seven birinci sezonda ekstra bir güvenlik düzeyi kazanıyor. Oyuncuların oyun moduna dalmak için Ubisoft hesaplarına bir telefon numarası bağlamaları gerekecek.

Siege’in dereceli modu, rekabetçi bir ortamda kendinizi kanıtlamanın harika bir yoludur. Oyuncular, benzer becerilere sahip oyuncularla karşılaştıkça ve kendilerini en iyinin en iyisi olarak kanıtladıkça, sıralamalarda ilerleyebilirler. Ancak hilebazlar ve smurfler bu deneyimi kolayca mahvedebilir ve tüm lobilerin eğlencesini bozabilir.

Neyse ki hileler ve smurfler için, tüm oyuncuların birinci sezonda gelen yeni Oyuncu Koruması güvenlik önleminin bir parçası olarak dereceli maçları sıraya koymak için Ubisoft hesaplarına bağlı bir telefon numarasına sahip olmaları gerekecek. Bu gereklilik, sistemi atlamak artık çok daha zor olduğundan, smurf ve hilecilerin yasaklandıktan sonra dereceli sıraya geri dönmesini önlemeye yardımcı olması planlanıyor!

Oyuncular telefon numaralarını Ubisoft Connect’teki Hesap Bilgileri sekmesine bağlayabilir ve bu, Yedinci Yılın birinci sezonunun başında gerekli olacaktır. Dereceli oynamak için sezon başında telefon numaranızın bağlı olduğundan emin olun.

Birinci Sezon ayrıca yeni Operatör Azami, Team Deathmatch, Attacker Repics ve R6Fix teşvik programı gibi heyecan verici güncellemeler içerecek. Konsol oyuncuları ayrıca Match Replay’in keyfini çıkarabilir ve yeni harita Emerald Plains sezon ortasında gelecek.

Rainbow Six Siege Year Seven birinci sezon Demon Veil 21 Şubat’ta başlıyor.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR