Haberler

Fallout 4’ün en iyi modunun 2. bölümünün fragmanı

Fallout 4 için etkileyici Sim Settlements 2 modu, yeni güncellemesi Gunner Outbreak’in bu sonbaharda geleceğini duyurdu.

Yukarıdaki bir özellik fragmanı, bölüm güncellemesinin Sim Settlements hikayesinin genişlemesini tanımlayan karakterleri ve konumları tanıtır.

Sim Settlements’ın özü, nükleer sonrası Boston harabeleri çevresinde bulabileceğiniz toplulukları inşa etmek ve genişletmek için yeni mekaniklerdir. Yeni yama, hastalıklar, bir dünya yeniden nüfus sistemi ve kendi hizip karargahınızı kurmanıza izin veren bir oyun modu ekliyor.

Bu mekaniklerin üzerinde kendi hikayeleri olan tamamen seslendirilmiş karakterler ve Fallout 4’ün ana hikayesinin etrafında ve yanında örülen bir ana hikaye var.

Oyunun sayfası, “Nihai hedef, Vanilya Fallout 4 görevlerini ve Sim Settlements 2’nin görevlerini birbirleriyle evde hissettirmek” diyor ve “vanilya görevlerini düzenlemeden bir şekilde yapmak, böylece maksimum düzeyde uyumlu kalabiliyoruz. mümkün olduğunca çok mod ile.”

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR