Çok Oyunculu Genel Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Halo Infinite Xbox oyuncuları, hile nedeniyle çapraz oyundan çıkmak istiyor.

“Gerçek bir hile karşıtı uygulama elde edene kadar çapraz oynamayı kapatmama izin ver”

Halo Infinite henüz tam anlamıyla çıkmadı ama şimdiden bazı oyuncular hile yapıyor.

Aşağıdaki klip de dahil olmak üzere (bir konsol Halo oyuncusu olarak kesinlikle çıldırtıcı buluyorum) wallhack ve aimbot videoları çevrimiçi olarak göründüğünden, konsol oyuncuları “[geliştirici 343 endüstrileri] gerçek bir oyun elde edene kadar “crossplay’i kapatma şansını arıyorlar. hile karşıtı uygulandı”.

Oyuncu, 343 Industries geliştiricisini, karşılaştıkları bir dolandırıcının video kanıtını görmeleri için etiketleyerek, “Siz gerçek bir anti-hile uygulayana kadar çapraz oynamayı kapatmama izin verin” diye yalvardı.

Oyun oynaması ücretsiz olduğundan ve şimdilik açıkça “beta” olarak etiketlendiğinden, 343i’nin hile önleme sistemleri paketini henüz tam olarak uygulamamış olması tamamen mümkündür. Bu, şu anda nişancıdan zevk almaya çalışan oyuncular için küçük bir rahatlık elbette. Bu tweet’i DougIsRaw’dan alın.

Sorun şu ki, şu anda konsol oyuncularının PC oyuncularından kaçınmasının bir yolu yok ya da tam tersi. Ve her PC oyuncusunun hile yapmadığı ve her konsol oyuncusunun yapmadığı kesinlikle doğru olsa da, seçeneklerin olmaması nedeniyle, Halo hayranları şu anda sadece klavye ve fare yerine bir denetleyici kullanan oyuncularla eşleştirme seçimini yapabilir… ki bu elbette sorunu hiç çözmez.

343 sonunda oyuncuların çapraz oynamayı kapatmasına izin vermeye karar verirse, değişikliğin oyunda göründüğünü görmemiz biraz zaman alabilir. Topluluk direktörü Brian Jarrard geçtiğimiz günlerde, geliştiricilerin oyunculardan gelen geri bildirimleri dinlerken , Halo Infinite’in çok oyunculu açık betasının bu ayın başlarındaki sürpriz lansmanını takiben ekibin şu anda “çok hak ettiği bir mola” verdiğini doğruladı.

Bu, oyuncuların atıcının “korkunç” ilerleme oranları ve Halo Sonsuz Savaş Bileti’nde ilerlemek için yeterli DP oluşturmanın ne kadar zaman aldığıyla ilgili şikayetlerini takiben ilerlemedeki değişiklikleri içerir.

Bununla birlikte, 343, sadece bir maç oynamanın basit günlük mücadelesini ekleyerek memnuniyetle karşılanan bir değişikliği hayata geçirdi . Ayrıca, daha sonra daha büyük değişikliklerin geleceği bildiriliyor.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR