Haberler

XBOX’INIZ İÇİN 8 HARİKA OYUN.

Bu oyunların çoğu Series S’de de iyi oynanıyor.

En yeni nesil Xbox konsolları yakın zamanda bir yıllık doğum günlerini kutladılar. Bununla birlikte, geçen yıl Xbox’ta piyasaya sürülen ve bu konsollardan birini aramayı çabaya değer kılan bazı mutlaka oynanması gereken oyunlar oldu.

Bir avuç harika oyunu bir araya getirdik. Neyse ki, birçoğu Game Pass Ultimate aboneliği ile kullanılabilir. Bu, aylık sabit bir ücret karşılığında bir oyun kütüphanesine erişimin yanı sıra çevrimiçi çok oyunculu oyunlara erişmenizi sağlar.

Tabii ki, bu oyunları parça parça satın alabilirsiniz, ancak bir koleksiyoncu değilseniz, Game Pass yoluna gitmemek ve aşağıdaki tüm oyunlara erişmek için aylık abonelik kullanmak için çok az neden vardır.

HALO INFINITE

Elbette bu listeye Halo Infinite ile başlayacaktım . Sevilen bilimkurgu birinci şahıs nişancı serisinin en son (uzun süredir geliştirilmekte olan) bölümü, oynaması ücretsiz çok oyunculu modun yanı sıra yoğun bir kampanya sunuyor. Son zamanlarda piyasaya sürülen klasik Halo oyunlarına nasıl yığıldığı konusunda, Infinite kesinlikle geçmişine pek çok selam verirken, Master Chief’i net, ayrıntılı görseller ve bir kıskaç gibi yeni araçlarla donatarak oynanabilirliği hissettiriyor. canlandırıcı.

Hem kampanya hem de çok oyunculu modlar Game Pass aracılığıyla kullanılabilir.

FORZA HORIZON 5

Dünyanın dört bir yanındaki ünlü pistlerde yarışmanıza izin veren bir yarış simülasyonu olan Forza Motorsport ile karşılaştırıldığında , Forza Horizon tamamen keşfetmek için araziye çıkmanıza izin vermekle ilgilidir. Serideki en yeni oyunlardan Forza Horizon 5 , şimdiye kadarki en iyi giriştir ve Meksika’ya kurgusal bir bakış açısıyla tekerleklerinizi yere indirir. Hem hedefler hem de oyunun oyuncuyla nasıl konuştuğu açısından kendini çok ciddiye alan bir oyun değil. Etraftaki en iyi yarışçı olmaya çalışarak çeşitli festival mücadelelerine katılacaksınız ve AI yerine gerçek insanlara karşı yarışmak istiyorsanız başkalarıyla çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Ayrıca Game Pass aboneliği ile bu oyuna ücretsiz erişim elde edeceksiniz.

MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR

Windows PC için Uçuş Simülatörü , uzun zamandır küçük bir uçak veya jet kullanmanın nasıl bir şey olduğunu hayal etmenin en iyi ve en gerçekçi yollarından biri olmuştur. Flight Simulator’ın en yeni yinelemesi, yerelleştirilmiş hava durumu verilerini gerçek zamanlı olarak çeken etkileyici grafikler ve akıllı bulut teknolojisi ile her şeyin ortaya çıktığı en yeni Xbox konsollarında. Kusursuz bir uçuş simülatörü deneyimi ve bu nedenle, sizi havacılığın güzelliğinde kaybolmaya çağıran, yavaş tempolu bir oyundur. Bu, gerçekten kesintisiz aksiyon isteyen oyuncuları hedef almıyor.

THE ASCENT

Geçen yıl konsollarda Cyberpunk 2077 tarafından yakıldığınızı hissettiyseniz ancak bu Cyberpunk 2077 estetiğine olan susuzluğunuzu gideremiyorsanız The Ascent’a göz atın . Hızlı oynanışa sahip RPG unsurlarına sahip çift çubuklu bir izometrik nişancı oyunudur. Bu oyun küçük bir ekip tarafından inşa edildi ancak zengin ayrıntılara sahip ortamlar, istediğiniz gibi oynamanıza izin veren dallara ayrılan diyalog seçenekleri ve silah, bilgisayar korsanlığı ve daha pek çok konuda güçlü yönlere sahip olmak için karakterinizi seviye atlamanıza izin veren derin RPG öğeleriyle dolu.

Bu oyun Game Pass’te mevcuttur ve huysuz bir nişancı oynamak istiyorsanız gerçekten denemelisiniz.

PSYCHONAUTS 2

2005’te piyasaya sürülen kült klasik platform oyununun uzun zamandır beklenen devamı olan Psychonauts 2 , 2021’in başlarında Xbox konsollarına çıktığında büyük bir başarı elde etti. Kullanılan bazı tuhaf çizgi filmleri anımsatan hafif yürekli ancak biraz huzursuz estetiği koruyor. Nickelodeon’da yayınlanacak. Oyunun platform oluşturma ve öğeleri toplama karışımı, kontrol edilecek sayısız görev ve keşfedilecek geniş dünyalar ile bugünlerde inşa edilen birçok oyunla karşılaştırıldığında zevkli bir şekilde odaklanmış hissediyor. Oynanış başlı başına eğlenceli, ancak Psychonauts 2’nin akıllı seviye tasarımı ve harika yazımı onu mutlaka oynanması gereken bir oyun haline getiriyor.

Psychonauts 2 , Xbox konsolları için Game Pass’te mevcuttur.

SABLE

Londra’daki küçük bir ekip, takip etmeniz veya savaşmanız gereken şeyler açısından son derece düşük olan bir keşif oyunu olan Sable’ı yarattı . Hedeflerle dolu çoğu açık dünya oyunuyla karşılaştırıldığında Sable, rahatlamanıza ve güzelliğini takdir etmenize izin vermek için yapılmış bir deneyimdir. Toplanacak pek çok şey ve tesadüfen rastlanacak sürprizler var, ancak meslektaşım Ash Parrish’in incelemesinde belirttiği gibi, “ Sable size bir pod yarışçısı ve kendi kaderini tayin ve keşfetme konusunda cesaret verici sözler hediye ediyor, o zaman izin verin git.”

EXO ONE

PC’nin yanı sıra, Xbox Series X ve S konsolları , basit oyununun altında ilginç bir hikaye saklayan bir gezegen (ve boyut) geçiş başlığı olan nispeten yeni oyun Exo One’ı oynayabileceğiniz diğer tek platformdur . Daha büyük yüksekliklere ulaşabilmek için havaya uçmak için yeterli hız kazanmak için yerçekimi ve elementleri kullanan şekil değiştiren bir nesne olarak oynuyorsunuz. Bu sıkıcı geliyorsa, inan bana, Exo One , sizi bir süre eğlendirecek ilgi çekici, ancak zen benzeri bir deneyime dönüştürmenin bir yolunu bulur.

MLB THE SHOW 21

Xbox nihayet harika bir beyzbol oyununa sahip ve Sony tarafından yapıldı. Gösteri franchise’ı tarihsel olarak yalnızca PlayStation konsollarında yayınlandı, ancak oyunun 2021 sürümü için çok platformlu oldu. Artık Xbox oyuncuları fotogerçekçi grafiklerin keyfini çıkarabilir, en sevdikleri oyuncularla güncel bir kadro alabilir ve etraftaki en iyi beyzbol oyunlarından bazılarını deneyimleyebilir.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir