Haberler

DWG KIA, Hyeon ve Esperanza ile anlaştı

DWG KIA’nın Kim “Secret” Ha-jin ile yollarını ayırmasının üzerinden sadece birkaç gün geçti ve görünüşe göre Jeong “Esperanza” Jin-cheol ve Yoon “hyeoni” Hyun-‘u ile onun yerini alacak potansiyel oyuncular bulmuşlar.

Kore takımı, VCT 2021’in ilk etabında bölgesel Masters turnuvasına kalifiye olmak için iyi bir performans sergiledi ve turnuvada 3. oldu. Bu onlara 2. Aşama Challengers etkinliğinde bir yer kazandırdı; ancak, NUTURN Gaming’e kaybettikten sonra VALORANT Champions Tour 2021 – Aşama 2 – Masters Reykjavík’e katılamadılar.

Oyunculara gelince, Jeong “Esperanza” Jin-cheol, Valorant’a T1 Korea ile giriş yaptığından beri Kore sahnesinde oldukça itibar kazandı. Bununla birlikte, Valorant kariyerini, dünyanın dört bir yanından en iyi takımlara karşı VALORANT Champions Tour 2021 – Aşama 3 – Masters Berlin – Playofflara katılma şansını elde ettiği F4Q ile hızlandırdı. Split’te ara sıra Skye kullansa da main Sova olduğu biliniyor. Duyuru gönderisine göre, Esperanza’nın “hedef odaklı ve akıllı kararları” onu çoğu oyuncudan ayırıyor.

Buna karşılık, Yoon “hyeoni” Hyun-seok, Valorantta nispeten daha az deneyime sahip. Ama önce DFR ve ardından NUTURN ile bu birkaç ay adından söz ettirdi. Bir çaylak olarak büyüleyici becerilerini sergiledi. NUTURN onun sıra dışı performansını fark etti ve ona imza attırdı. Artık bu iki oyuncu DWG KIA’nın kadrosunun bir parçası.

Bu değişikliklerin ardından DWG KIA’nın kadrosu şu şekilde:

Kim “Eugene” Su-yeong
Kim “t3xture” Na-ra
Lee “Jeong Hi” Jung-ha
Kang “iNTRO” Seung-gyun
Jeong “Esperanza” Jin-cheol
Yoon “hyeoni” Hyun-seok

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir