Haberler

Bazzi, ESportsConnected kadrosunu tamamladı

Bazzi, VALORANT kariyerine, Riot Games’in bir organizasyonun VCT’de birbirine karşı oynayabilecek birden fazla takıma sahip olamayacağı kuralı nedeniyle dağılmak zorunda kalan Cloud9 Korea ile başladı. Bu süre zarfında çoğunlukla Jett ve biraz da Breach ustalaşmaya odaklandı.

Dağıtıldıktan sonra Bazzi, bir Japon organizasyonu olan Lag Gaming’e katıldı ve burada bazen diğer ajanları alarak Düellocular rolüne odaklanmaya devam etti. Ne yazık ki takım, Japonya 2. Aşama Challengers Playofflarında Nisan 2021’de oynadığı son maçında pek başarılı olamadı.

Bundan çok kısa bir süre sonra Aşama 3’ün gelmesiyle Bazzi, Japon sahnesindeki en iyi takımlardan biri olan Crazy Raccoon’a katıldı ve rolünü biraz Sova ve Breach ajanlarına odaklanan bir Öncü rolüne çevirdi. Crazy Raccoon ile yaptığı son ziyareti sırasında Bazzi, Stage 3 Japan Challengers Playoff’larını 2. sırada tamamladı ve hayal kırıklığı yaratan sonuçlar almasına rağmen Stage 3 Masters Berlin’de ve Aralık ayında VALORANT Champions Tour finallerinde oynadı. Son 3 ayda Bazzi, Gambit Esports, Team Vikings ve Team Secret’a karşı oynadığı maçlarda 1.07 Reyting, 205 ACS ve 144.6 ADR’ye sahipti.

Bu son transfer ile EsportsConnected kadrosu aşağıdaki gibi:

Park “Bazzi” Jun-ki
Kim “zunba” Joon-hyuk
Kim “GodDead” Sung-sin
Yoo “Moothie” Seung-woo
Lee “k1Ng” Seung-won
Jung “peri” Bum-gi(Coach)
Jaemin “Jae-min” Jeong (Head Coach)

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR