Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Twitch Dropları sayesinde Overwatch 2 Betasına katılma şansını kaçırmayın!

Blizzard, bugün Twitch’te belirli yayıncıları seyrederek kazanılabilen Twitch Drop aracılığıyla Overwatch 2 beta erişiminin geldiğini duyurdu.

Blizzard ve Twitch arasındaki ortaklık, 27 Nisan’da 12:00 ile 20:00 arasında bir dizi Twitch yayıncısı için beta erişim droplarını etkinleştirecek. Uygun yayıncılar arasında xQc, A_Seagull, AnneMunition, Surefour, Pokimane, mendo, LuluLuvely, Stylosa ve çok daha fazlası yer alıyor.

İzleyiciler, dört saat boyunca geçerli yayınlardan herhangi birini izleyerek bir beta dropu için uygun hale gelebilir. Uygun olmak için izleyicilerin Battle.net hesaplarını Twitch hesaplarına bağlamaları ve Battle.net hesaplarıyla ilişkili bir Overwatch lisansına sahip olmaları gerekir.

Drop ödüllendirildikten sonra, oyuncular Battle.net hesaplarına giriş yapabilir, başlatıcı ana sayfasının üst kısmında bulunan Overwatch simgesine tıklayabilir, ardından sol alttaki Oyun Sürümü menüsüne gidip “Overwatch 2’yi seçebilir.

Blizzard, “Başlangıçta veya drop programı aracılığıyla PvP Beta’ya giremezseniz endişelenmeyin. Aksiyona girmek için tüm şansını kaçırmadın. Overwatch 2 beta yayınları ve herkesin izleyebileceği içerikler olacak.” dedi

İlk Overwatch 2 kapalı betası 26 Nisan’dan 17 Mayıs’a kadar sürecek, ancak gelecek için daha fazla beta planlanıyor.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR