Aksiyon Haberler RPG / MMORPG

Elden Ring’in Thomas The Tank Engine Modu, Tree Sentinel’i Tank Engine’e dönüştürüyor!

En yeni Elden Ring modlarından biri, kötü şöhretli Tree Sentinel’in atını, Thomas the Tank Engine ile değiştirerek düşmanı yeni bir ışıkta tasvir etti.

PC için çıkan her oyun artık bir dizi mod alıyor. Şubat ayında piyasaya çıktığından beri Elden Ring oyuncuları, Elden Ring’e fotoğraf modu ekleyen bir mod da dahil olmak üzere oyun deneyimini değiştiren birkaç farklı mod yaptı. Şimdi, Tree Sentinel’i inanılmaz değiştiren bir mod yayınlandı.

Elden Ring’s Tree Sentinel, oyuncuların karşılaşacağı ilk isteğe bağlı bosslardan biridir. Oyuncular oyunun başlarında bununla karşılaştıklarından ve o noktada bununla yüzleşmek için yetersiz donanıma sahip oldukları için bu bossu yenmek zor olabilir. Buna rağmen, birçok oyuncu, çok çalışma ve şansla olsa da, Tree Sentinel ile ilk karşılaştıklarında onu yenmeyi başardılar. Düşman oldukça göz korkutucu olabilse de, bir oyuncu boss’u komik bir şekilde değiştirdi ve bu onu biraz daha az tehdit edici hale getirdi.

Skymoon adındaki bir oyuncu, Tree Sentinel’de büyük bir değişiklik yapan bir klip yayınladı. Videoda Tree Sentinel’in atının bir mod aracılığıyla Thomas the Tank Engine’e dönüştürüldüğünü görüyoruz. Boss normalde bindiği devasa at olmadan çok daha az tehdit edici göründüğü için değişiklik büyük bir fark yaratıyor.

Videonun başında Tree Sentinel görülüyor. Sentinel’in neye bindiği belli değil ancak Skymoon yaklaştığında, Thomas’ın arkası görülebililiyor. Oyuncu saldırıyor ve Thomas’ın yüzü ile karşılaşıyor. Oyuncu, Tree Sentinel ile savaşmaya devam ediyor ve ardından atlarını savaşın ortasında çağırıyor. Bu, skymoon’un atının da Thomas’a modifiye edildiğini ve moda eklendiğini görüyoruz.

Bu Elden Ring modu, Thomas the Tank Engine’in bir video oyununa ilk kez yerleştirilişi değil. İkonik tren, 2013 yılında The Elder Scrolls 5: Skyrim’e dönüştürüldü ve o zamandan beri Monster Hunter World, Cyberpunk 2077, Kingdom Hearts 3 ve Resident Evil serisi gibi diğer oyunlarda göründü.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR