Haberler MOBA

Özel Marketiniz League of Legends’ta artık mevcut!

Mağazanız, tatil sezonu için tam zamanında League of Legends istemcisinde yayında.

Size özel mağaza, Riot, şampiyon havuzunuza göre indirimli kostümlerin bir listesini sunduğundan, oyunculara kişiselleştirilmiş ve elle seçilmiş görünümleri indirimde satın alma şansı verir. Örneğin, özel bir Lux oyuncusuysanız, kişisel mağazanızda bir veya iki Lux görünümü daha düşük bir fiyata görünebilir.

Size özel mağazada nadir kostümler bol olsa da, Efsanevi kalitede herhangi bir kostüm bulmanız pek olası değildir. Riot, LoL’ün en pahalı görünümlerini size özel mağazanın dışında tutma eğilimindedir, ancak masada hala inanılmaz derecede benzersiz seçenekler olması muhtemeldir. Örneğin, geçmişten hatıra kostümler, LoL normal mağazasından geçici olarak askıya alınmasına rağmen Size Özel Mağazada görünebilir.

Şu anda LoL istemcisinde indirimde olan herhangi bir kostümün Size Özel Mağazada görünemeyeceğini unutmayın. Ek olarak, Hextech Crafting aracılığıyla elde edilebilecek herhangi bir kostüm de Size Özel Mağazada görüntülenemez.

Size Özel Mağaza 2021’in sonuna kadar LoL’de aktif olacak ve resmi olarak 16 Ocak saat 23:00’da sona ermesi planlanıyor.

Kaynak

38
32
48
3
25
8
6
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X