Aksiyon Genel Haberler Keşif / Gizem Macera Tek Kişilik

Lords of the Fallen 2, 2023’te PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek

Aksiyon RPG oyunu Lords of the Fallen 2, 2023 yılına ertelendi. İlk olarak 2014 yılında tanıtılan oyunun 2017 yılında çıkması planlanıyordu ancak sancılı geliştirme sürecinde geliştiricileri ve platformları değişti.

Lords of the Fallen 2 daha sonra 2021 yılına planlansa da yine oyuncularla buluşamadı. Artık önümüzdeki yıl PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye gelmesi bekleniyor. Yayıncı CI Games, son mali raporunda devam oyununun türün popülaritesinden yararlanacağını ve şimdiye kadarki en büyük projesi olduğunu açıkladı.

Lords of the Fallen 2 aksiyon RPG türünün yükselişinden yararlanabilir

Lords of the Fallen, Büyük bir bir oyuncu topluluğa sahip ve geliştiriciler, devam oyununun aksiyon RPG türünün son dönemdeki yükselişinden yararlanmayı umuyor. Devam oyunu, tamamen yenilenmiş daha rekabetçi bir dövüş sisteminin yanı sıra türü yansıtan yeni bir karanlık-fantezi estetiği de dahil olmak üzere önemli yükseltmeler aşacak.

Lords of the Fallen 2’nin tanıtım faaliyetleri, bu yılın üçüncü çeyreğinde başlayacak. Yeni oyun, ilk olarak Defiant Games ile birlikte geliştirildi. Ardından geliştirici, 2020’de CI Games’in yeni bir yan kuruluşu olan Hexworks ile değiştirildi. Rapora göre, Hexworks, dünyanın her yerinden aksiyon RPG oyunlarında uzmanlaşmış, son derece deneyimli bir ekibe sahip.

Orijinal oyun, 2014 yılında PS4, PC ve Xbox One için çıktı. Lords of the Fallen 2’nin konsolda yalnızca yeni nesil donanımlara gelmesi planlandı.

CI Games, çıkış tarihi ve oyun hakkındaki diğer detayları açıkladığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR