Haberler

Lords of the Fallen 2, 2023’te PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek

Aksiyon RPG oyunu Lords of the Fallen 2, 2023 yılına ertelendi. İlk olarak 2014 yılında tanıtılan oyunun 2017 yılında çıkması planlanıyordu ancak sancılı geliştirme sürecinde geliştiricileri ve platformları değişti.

Lords of the Fallen 2 daha sonra 2021 yılına planlansa da yine oyuncularla buluşamadı. Artık önümüzdeki yıl PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye gelmesi bekleniyor. Yayıncı CI Games, son mali raporunda devam oyununun türün popülaritesinden yararlanacağını ve şimdiye kadarki en büyük projesi olduğunu açıkladı.

Lords of the Fallen 2 aksiyon RPG türünün yükselişinden yararlanabilir

Lords of the Fallen, Büyük bir bir oyuncu topluluğa sahip ve geliştiriciler, devam oyununun aksiyon RPG türünün son dönemdeki yükselişinden yararlanmayı umuyor. Devam oyunu, tamamen yenilenmiş daha rekabetçi bir dövüş sisteminin yanı sıra türü yansıtan yeni bir karanlık-fantezi estetiği de dahil olmak üzere önemli yükseltmeler aşacak.

Lords of the Fallen 2’nin tanıtım faaliyetleri, bu yılın üçüncü çeyreğinde başlayacak. Yeni oyun, ilk olarak Defiant Games ile birlikte geliştirildi. Ardından geliştirici, 2020’de CI Games’in yeni bir yan kuruluşu olan Hexworks ile değiştirildi. Rapora göre, Hexworks, dünyanın her yerinden aksiyon RPG oyunlarında uzmanlaşmış, son derece deneyimli bir ekibe sahip.

Orijinal oyun, 2014 yılında PS4, PC ve Xbox One için çıktı. Lords of the Fallen 2’nin konsolda yalnızca yeni nesil donanımlara gelmesi planlandı.

CI Games, çıkış tarihi ve oyun hakkındaki diğer detayları açıkladığında sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir