Haberler

The Last Of Us Online Geliyor

The Last of Us ve Uncharted’ın arkasındaki stüdyo Naughty Dog’un yeni oyununun ilk detayları sızdırıldı. 

Sızıntıya göre The Last of Us Online PS5 platformu için hazırlanıyor. Bu tamamen yeni bir oyun olacak ancak kaynak ne yazık ki çok fazla bilgi vermiyor. Naughty Dog, geliştirilmekte olan birkaç yapımı olduğunu daha önce doğrulamıştı, ancak neler olduğuna dair herhangi bir bilgi vermemişti.

The Last of Us Online için atılan tüm tweet’leri aşağıda bulabilirsiniz.

The Last of Us Online PS5 için hazırlanıyor

Sızıntı, Twitter’da Oops Leaks’den geliyor. Açıklanana göre başta Battle Royale olarak planlanan yapım, tamamen yeniden tasarlanmış. Orijinal Factions MP’den ilham alan ek modlarla Tarkov ve Division’ın bir karışımı olacak bir yapım olarak planlan oyun, çevrimiçi modun tek oyunculu şekli gibi olacakmış. Ayrıca F2P olan oyun, ilk olarak PS5’te, daha sonra PC’de yayınlanacak.

Açıklanan şey, bunun bir fantezi ortamında geçen tek oyunculu bir oyun olduğunu ve şu anda üretim aşamasında olduğu söylüyor. Ayrıca gelen bilgiler arasında, muhtemelen PS Live için piyasaya sürülmesi planlanan on amiral gemisi oyundan ilki olacak. Yine sızıntıya göre, The Last of Us Online bu yıl içinde duyurulup, 2023 başında piyasaya çıkacakmış. Projeye Neil Druckmann dahil olmadığı da gelen bilgiler içinde.

Sızıntıda söylenen tahmine göre oyun 2023 yılı için de oyunun çıkacağı. Ancak üretimde ne aşamada olduğu belli değil, bu yüzden oyunun ne zaman çıkacağını tahmin etmek zor. Bu kadar kısa sürede bir oyunun duyurulup çıkması pek de mantıklı gelmiyor.

PlayStation için özel oyunlardan olan The Last Of Us oyununu pc sürümünü çıkmasını benim gibi sizde çok istiyor musunuz. The Last Of Us Online hakkındaki düşünceleriniz yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR