Haberler

Wild Rift bölgesel fiyatları, bonus para biriminin iki katına çıkmasıyla Eylül ayında değişiyor.

Riot Games, 8 Eylül’den itibaren belirli bölgelerde Wild Rift fiyatlandırma politikasını değiştirecek. Geliştiriciler, oyunun küresel fiyatlandırmasını periyodik olarak değerlendiriyor ve organizasyon bu yıl ikinci kez böyle bir yeniden yapılanmaya girdi.

Riot’un kurumsal iletişim direktörü Joe “Smileyjoe” Hixson, son geliştirici blogunda çeşitli bölgesel fiyatlandırma değişikliklerini tartıştı. Ayrıca ekibin kur dalgalanmalarını, vergilendirmeyi ve bölgesel parasal tutarsızlıkları hesaba katmak için nasıl ayarlamalar yaptığını da ayrıntılı olarak anlattı.

Yaklaşan Wild Rift fiyatlandırma döngüsü için hedef bölgeler Avrupa, Brezilya, Latin Amerika ve Rusya’dır. Brezilya dahil Latin Amerika ülkeleri, vergi değişiklikleri ve döviz kurları için fiyatlara zam alacak. Bu arada Avrupa, düşen döviz kurları nedeniyle fiyatların düştüğünü görecek.

Editör kıps: “Smileyjoe abim bizi de bi görsen mi -.-“

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR