Haberler

Frosty Fest, 16 Aralık’ta Rocket League’e geri dönüyor

Rocket League’in yıllık kış etkinliği Frosty Fest geri dönüyor ve kış temalı öğeler, sınırlı süreli modlar ve daha fazlası oyuna ekleniyor.

Frosty Fest 16 Aralık saat 11:00 CT’de yayına girdiğinde, oyuncular Ring-a-Ling Wheels, “Abominable Throwman” Oyuncu Unvanı, yeni çıkartmalar ve daha nice özel festival öğelerinin kilidini açacak Frosty Fest Challenges’a erişebilecekler. Etkinlik sona ermeden önce talep ettikleri sürece, tüm oyuncular Item Shop’ta bir Ski-Free Oyuncu Banner’ına erişebilecekler.

Ayrıca 1.100 Kredi karşılığında Item Shop’ta şu eşyaları içerecek yeni bir “Frosty Pack” eşya paketi olacak:

Tygris (Kızıl Boyalı)

Frostbite Boost (Orman Yeşili Boyalı)

Mucize Çarkları (Kızıl Boyalı)

Sub-Zero Gol Patlaması (Orman Yeşili Boyalı)

Golden Gifts de, beş kez tamamlanabilecek farklı zorluklarla birlikte geri dönüyor. Bu görevleri yapmak, Zephyr, Elevation ve Vindicator Eşya Serilerinden özel eşyaların kilidini açmanızı sağlayacak.

Frost Fest boyunca oyuncular, Beckwith Park’ın mevsimlik bir varyantında Dereceli, Basit Eğlence ve Özel maçlarda sahaya çıkabilecekler. Ek olarak, Winter Breakaway ve Spike Rush, öne çıkan LTM’ler olarak geri dönüyor.

undefined

16 Aralık’ta başlayacak olan etkinlik, Psyonix ekibinin ara verip Rocket League ve onun mobil yan ürünü Rocket League Sideswipe’a daha fazla içerik hazırladığı için 2021’in sonuna kadar devam edecek.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir