Haberler

The Life is Strange: Remastered Collection Çıkış Tarihi Açıklandı

İyileştirilmiş görseller ve yeni hareket animasyonlarla The Life is Strange: Remastered Collection.

Life is Strange: Remastered Collection 1 Şubat 2022’de çıkıyor.

Yeni giriş True Colors ile birlikte duyurulan Remastered Collection, orijinal Life is Strange ve spin-off Life is Strange: Before the Storm’u yeniden ziyaret ediyor. Dokular ve modeller, biraz düz görünmeye başlayan bir oyunu canlandırmaya yardımcı olan yeni bir aydınlatma motoruyla yeniden yapıldı. True Colors’da kullanılan hareket yakalama işlemi de buraya getirilerek orijinal LiS cast’ına biraz daha hayat verilmesine yardımcı oldu.

Bu en dramatik revizyon değil. Ancak, 2015’ten bir oyuna daha az benziyorken, orijinalin ruhunu büyük ölçüde koruyan hoş bir şey.

Life is Strange, o zamanlar güçlü bir izlenim bıraktı ve takip eden oyunlar, bu doğaüstü genç-yetişkin kurgu biçimini takip etmeye devam etti. Bu ayın yeni girişi True Colors’ın büyük ölçüde kendi yararına sadık bir şekilde izlediği, gençlik draması ve ilginç Amerikan kasabalarının bir oyun kitabı.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir