Genel Haberler Simülasyon Sistem Gereksinimleri Strateji

“Bomber Crew” Oyununu Steam Üzerinden Ücretsiz ve Kalıcı Bir Şekilde Arşivinize Ekleyebilirsiniz.

Geşliştiricisi Runner Duck yayıncısı da Curve Games olan “Bomber Crew” Steam üzerinden kalıcı ve ücretsiz bir şekilde 2 Haziran 2022 tarihine kadar arşivinize ekleye bilirsiniz.

Piyasa değeri şu anda Steam üzerinde 108 Türk Lirası olan oyun 19 Ekim 2017‘de piyasa sürüldü. 2. Dünya savsanışını konu alan oyunda 7 di kişilik bir tayfayı yönetiyoruz. Gerçek zamanlı strateji, Simülasyon ve içerisinde Rpg unsurları barındıran oyununun oyunculardan gelen geri bildirimleri gayet olumlu ve başarılı görünüyor.

Bomber Crew Oyununu Steam Kütüphanenize Nasıl Eklersiniz ?

Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra buraya tıklayarak oyunun sayfasına gidin. Aşağıda bulunan “Hesaba Ekle” butonuna tıkladıktan sonra oyun kütüphanenize eklenecektir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 x86/x64
  • İşlemci: Intel Core i3-530 (4 * 3000) or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce 9800 GT (1024 MB)
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 x86/x64
  • İşlemci: Intel Core i3-6300 (2*3800) or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 560 Ti (1024 MB)
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Son olarak tekrar hatırlatmakta fayda var, oyunu 2 Haziran 2022 tarihine kadar kütüphanenize ekleme şansına sahipsiniz ve eklediğiniz andan itibaren kalıcı olarak oyunu istediğiniz zaman oynayabileceksiniz.

0
0
0
0
0
1
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

X