Çok Oyunculu Haberler RPG / MMORPG

Lost Ark Nisan ve Mayıs Ayı İçin Yol Haritasını Açıkladı

Yeni DPS sınıfları, Amazon‘un önümüzdeki haftalarda çok sayıda diğer oyun sonu etkinliklerini ve alanlarını kullanıma almayı planladığı içerik buzdağının sadece görünen kısmı. Nisan ayında oyuncular yeni Güney Vern kıtasını keşfedebilecekler. Ayrıca bu ay, Gizli Haritalar ve Koordinasyon Kitabı ayarlarında yapılan iyileştirmeler, yeni etkinlikler, giriş ödülleri ve yeni bir karakteri 960 öğe seviyesine çıkaracak bir Feiton Powerpass gibi bir dizi yaşam kalitesi güncellemesi de gelecek.

Mayıs ayına baktığımızda Amazon, Trial Guardian Raids’i haftalık başka bir oyun sonu etkinliği olarak tanıtmayı ve Deskaluda şeklinde yepyeni bir uygun Guardian Raid sunmayı planlıyor. Amazon ayrıca mayıs ayında Lost ark’ın Batı versiyonuna ilk Legion Raid’i Valtan’ı getirmek istiyor. Legion Raids sekiz oyuncu gerektirir ve Amazon‘un Legion Raids’i “kesin Lost Ark baskın deneyimi” olarak tanımlamasıyla bir dizi yeni mekanik sunar. May, kullanıcı ara yüzü güncellemeleri, geliştirilmiş parti bulucu araçları, ganimet sökme güncellemesi ve yeni saç modeli özelleştirmeleri gibi daha fazla yaşam kalitesi eklemesi görecek.

YENI SAVAŞÇI GELIŞMIŞ SINIF – DESTROYER

Amazon‘nun en son tweetin dee yol haritasının önümüzdeki iki ay içinde Lost Ark‘a gelecek tüm yeni içerikleri kapsamadığını açıkça belirtti. Ayrıca, Valtan Legion Raid ve Deskaluda Guardian Raid gibi içerikler, Mayıs ayında planlanan tanıtımlarının “topluluk içinde baskı yaratması” durumunda ertelenebilir. Amazon ve Smilegate RPG daha önce, bazı oyuncuların yeni içeriği deneyimlemek için daha hızlı ilerlemeleri ve para harcamaları konusunda baskı hissettiklerinden, Mart ayının başlarında bu kadar kısa sürede daha fazla oyun sonu içeriği yayınlamanın bir “hata” olduğunu söylemişti.

YENI DÖVÜŞ SANATÇISI İLERI SINIF – GLAIVIER

Amazon blogda şunları belirtti: “Verilerimiz, aktif oyuncularımızın yeterince büyük bir kısmının Mayıs ayında daha yüksek seviyeli oyun sonu içeriğine katılmak için gereken öğe seviyelerine ulaşacağını veya ulaşmaya yakın olacağını öne sürdü.” “Amacımız, oyunculara daha yüksek bir seviyede olsa bile eğlenceli içerikler sunmak ve asla oyuncuların ayak uydurmak için ödeme yapmalarına neden olmamak.”

Lost Ark, Şubat ayında piyasaya sürüldüğünde eş zamanlı oyuncu rekorları kırdı ve hala Steam‘de en çok oynanan oyunlardan biri. Son olarak bir çok oyun yazarı Lost Ark arkaik görev tasarımını ve mikro işlemlere olan ağır güvenini eleştirirken oyunun savaş ve oyun sonunu övdü. Bu güncellemelerin dışında herhangi bir değişiklik olursa sizi güncel tutacağız ve önümüzdeki aylar için yol haritasında neler olduğunu bilmenizi sağlamaya çalışacağız.

Lost Ark, sistem gereksinimleri konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
4
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish